www.sudzibas.lv Ieva Stumbre Negodīga īrniece

Ieva Stumbre - Negodīga īrniece

Brīdinu visus, kam savā ceļā nāksies sastapt šo sievieti. Visnotaļ apsviedīga, izdarīga un uz solījumiem naska. Pazīstot Ievu vairāk kā 10 gadus, nācu pretī grūtā brīdī un par pavisam nelielu samaksu izīrēju savu dzīvokli Čiekurkalnā, noslēdzot arī īres līgumu, kas tika reģistrēts VID un godīgi maksāju valstij nodokļus.
Regulāri nācās atgādināt par komunālo maksājumu un īres maksājumu veikšanu. Noticot stāstiem par radušos ārkārtas situāciju (situācijām) parādi pieauga. No dzīvokļa Ieva izvācās vasarā, dedzīgi solot visu atmaksāt līdz rudenim. Diemžēl lielākā parāda daļa samaksāta nav joprojām un diez vai arī tiks, jo mani centieni ar Ievu sazināties ir neveiksmīgi.
Lai arī kundze ir enerģiska 3 bērnu mamma, strādā par grāmatvedi un atstāj visnotaļ adekvātu iespaidu, nevienam neiesaku saistīties jel kādos darījumos ar šo lēdiju - ne izīrēt dzīvokli, ne kā citādi. Pēc ilgas vazāšanas aiz deguna, paliksiet bešā un pretīgu sajūtu, ka jūsu uzticība un saprotošā attieksme ir tikusi izmantota visnekrietnākajā veidā.

I

really? 25.01.2019

Tajaa bridii,kad iemaksta drosibas nauda bija beigusies sedzot nesamaksato iiri un komunalos vajadzeja dzivoklim vienkarsi atslegu nomainit, tad nauda atri vien atrastos!

L Lilllly 10.05.2019

Vai tā ieva nav tā persona, ievadot facebokā Ieva Stumbre, kas izlec pirmā - lillā kleitā ar saulesbrillēm?

I Inxs 13.05.2019

Gluži tā pati.

R RM 23.05.2019

Dzīvokli, paldies Dievam, neesmu viņai izīrējusi, bet saskare bija pietiekami cieša. Pirmais iespaids ļoti jauks, bet tālāk atliek tikai brīnīties, kur tik daudz nekaunības. Darbā var, bez iepriekšējas vienošanās, nākt kad vēlas, ja vispār vēlas. Cik un kurš ko nerunāja, par pieklājību vai darba grafiku, kā pīlei ūdens. Aizejot no darba vainīgi visi, bet ne viņas uzvedības modelis!

L Lucky1111 12.03.2020

Mums kaimiņos nepilnu gadu nodzīvoja, tad pa vakariem klusi izvācās, policija un bāriņties viņai bija bieži ciemiņi

S Solvy 23.01.2022

Mums līdzīgs stāsts. Arī palika parādā, no īres vietas izvācās pēkšņi, iepriekš nebrīdinot, turklāt vēl mājas atslēgas neatgrieza. Turieties no Ievas Stumbres pa gabalu, ja vien nevēlaties nepatikšanas.