www.sudzibas.lv Ieslodzījuma vietu pārvalde darbinieka nekompetenta rīcība

Ieslodzījuma vietu pārvalde? - darbinieka nekompetenta rīcība

Vēlos dalīties ar savu sašutumu par valsts iestādē strādājošas ierēdnes rīcību.Sestdienas naktī ar draugiem sēdējām vienā no Jelgavas bāriem (nosaukumu neminēšu, jo bāram un tā personālam ar notikušo nav sakara). Apmeklētāju bija diez gan daudz, tāpēc nepievērsām uzmanību, kad pie mūsu galdiņa piesēdās pāris. Mēs bijām 3 un savstarpēji runājāmies, smējāmies, arī lietojām alkoholu.Pēkšņi sieviete sāka pievērst mums uzmanību un aicināja uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, neminot iemeslu, kuru tā arī mums nepaskaidroja. Viens no maniem draugiem izvilka no maka tiesības un parādot vaicāja, kādā sakarā mums tas tiek jautāts. Sieviete rādīja mums kaut kādu apliecību, varējām saskatīt tikai viņas bildi un nosaukumu - ieslodzījuma vietas pārvalde. Ierēdne bija jauna sieviete, gados zem 30, civilā apģērbā, manāmi iereibusi un diez gan agresīvi noskaņota, runāja ar akcentu no krievu valodas. Es izvilku pasi, bet viņai vairs tas neinteresēja, kad mana draudzene vēlējās tuvāk redzēt apliecību sieviete to gan parādīja, bet ātri un aizklājot personas datus un uzreiz ielika to somā un cēlās kājās, lai - es nezinu, ko - mestu mūs ārā no bāra vai sauktu apsargus?? Tajā brīdī vīrietis, kas bija ar viņu, mums sāka atvainoties, ka tas ir tikai joks un bīdīja savu biedreni uz izeju. Viņi nekavējoties pameta bāru, bet mēs tā arī nesapratām, kas īsti bija noticis un kāpēc.Tikai mirkli vēlāk attapāmies, ka vajadzēja iesaistīt bāra apsargus vai pat saukt policiju, tikai nebijām pārliecināti vai tas būtu bijis korekti, jo paši jau arī lietojām alkoholu. Sašutumu izraisa tāda ierēdņu rīcība - alkohola reibumā plātīties ar savu dienesta apliecību un censties pazemot citus cilvēkus vai pat apzināti izveidot konflikta situāciju.Sieviete saprata ko dara, jo apzināti neatklāja savu vārdu, uzvārdu un amatu vai dienesta pakāpi.

K

Ontūns 15.12.2014

Da viņi visi tur tādi - plātībnieki ar savu dienesta stāvokli, kas tikuši amatā pa blatam un patiesībā neko nejēdz

Ausainītis 15.12.2014

Nu un kas, ka ieslodzījuma vietu pārvalde? Kopš kura laika katrs cietuma ateju tīrītājs drīkst ierobežot citu cilvēku likumīgās tiesības kulturāli atpūsties?