S signesiga 02.07.2014

gadās visādi

A andali 19.08.2014

Man līdzīga pieredze augusta sākumā- pasūtīju, automātiski atnāca rēķins uz e-pastu, ko uzreiz arī apmaksāju, bet par mana apmaksātā pasūtījuma izpildi neviens neinteresējās, neatnāca arī apstiprinājums, ka nauda saņemta, desmit dienas uz maniem e-pasatiem neviens nereaģēja un uz telefona zvaniem neatbildēja. Komersants sāka interesēties tikai tad, kad uzmeklēju sociālos tīklos personu, kas tur darbojas un viņai personīgi piedraudēju pasūdzēties PTAC, VID un VID FPP. Tikai tad dabūju savu naudiņu atpakaļ.

A aneteu 06.11.2014

Man šobrīd tas pats. Interneta vietnē gramatubode, lv, kuras īpašnieks ir IK "Ideju soma" pasūtīju grāmatu. Tiklīdz kā saņēmu rēķinu, apmaksāju to, bet apstiprinājumu, ka maksājums saņems neesmu vēl saņēmusi ( pagājušas 6 dienas). Uz maniem telefona zvaniem un e-pastiem neviens neatbild. Kā lai dabūju savu naudu atpakaļ?

A andali 11.11.2014

Uzmeklē draugos Ilvu Sīpolu un pamēģini sakontaktēt ar viņu. Vai arī var pasūdzēties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

D Diāna 09.07.2015

Joprojām nekas nav mainījies. Es gan samaksu neesmu veikusi, jo e-pastā bija brīdinājums neveikt maksājumu, kamēr nav saņemts apstiprinājums. Pasūtījumu veicu jūnija sākumā, joprojām apstiprinājumu neesmu saņēmusi. Uz telefona zvaniem neviens neatbild. Tā cilvēki biznesu taisa...