www.sudzibas.lv IDEJU FORUMS APZOG INVALIIDUS

IDEJU FORUMS - APZOG INVALIIDUS

IDEJU FORUMS loti apzaga INVALIIDUS, kuri bija iesaistiiti projektaa uz gadu straadaat. Projekts no 1.nov 2010. - 31. okt 2011.Dalu algas maksaaja uz rokas, bet prieks NVA bija JAAPARAKSTA algu saraksts par LIELAAKU SUMMU.
Darba liigumaa bija rakstiits, ka alga jaapaarskaita uz konta numuru! Taa apzaga invaliidus pus gadu, jo nedzirdiigie invaliidi saakumaa negribeeja ciiniities, jo tika visiem PIEDRAUDEETS, ka visi tad tiks atlaisti no darba un visur NVA, VDI un APEIRONAA, Ziedot.lv IR SAVEEJIE. Darba devējs JAANIS PUUKIS katru nedeelu PIRMS ALGAS zombeeja invaliidus, ka naudas biedriibai NAV. Bet algas invaliidiem tika paarskaitiijis NVA NO VALSTS KASES. biedriiba cereeja, ka invaliidi piekritiis sanemt jebkuru summu, bet paareejo pievaaks darba deveejs. Invaliidi( ari nedzirdiigie) saprata, ka ir jaaciinaas par PILNU ALGU. jO darba deveejs saaka neizmaksaat arvien lielaakas summas. INVALIIDI suudzeejas TAUTAS BALSIJ( INVAL. JANCUKS - 30.JūNIJA, 3.JūLIJA raidiijumos), VDI griezaas 4 reizes( pēdējos 3 mēnešus) un 2reizes NVA. Tā IDEJU FORUMS JAU 4 gadus apzaga iepriekšējos INVALIIDUS, JO tie bija NEDZIRDIIGI un nezināja, ka viņiem algas maksā NVA.paldies TAUTAS BALSIJ un VDI par pilnajām algām, kuras tie paliidzēja atgut INVALIIDIEM. Ar invaliidu darbu un Valsts līdzekļiem IDEJU FORUMS ir izveidojis sev E - BIBLIOTēKU it kā INVALIIDIEM, BET tur neviens netika klāt. IDEJU FORUMS pašlaik tiesājas ar grāmatu izdevējiem.