www.sudzibas.lv Ibook.lv Krāpšana ibook.lv vietnē

Ibook.lv - Krāpšana ibook.lv vietnē

Pagājušo nedēļu "uzķēros" uz krāpnieku portālā ibook.lv. Krāpnieks Anrijs Kaufelds (izmanto vairākus lietotājvārdus, no kuriem pēdējais aktīvais ir ak47). Kā vēlāk noskaidroju, viņš apkrāpis vēl daudzus cilvēkus. Shēma vienkārša: cilvēki meklē noteiktas grāmatas un ievieto to vēlmju sadaļā. Krāpnieks atsūta vēstuli, ka viņam ir minētā grāmata. Notiek vienošanās par sūtīšanu ar kādu no pakomātiem, nauda tiek pārskaitīta uz pārdevēja-krāpnieka norēķinu kontu LV60UNLA0050024715953 SEB Banka. Un tālāk - nekā, ne grāmatas, ne atbildes uz vēstulēm.
Problēmu mēģināju risināt sarakstes veidā, taču visi ziņojumi tiek ignorēti. Nākošais solis būs iesniegums Policijā.

Naudas izkrāpšana

Meklējam krāpnieku anriju kaufeldu. Ja kādam ir kāda informācija kur šis dzīvo , strādā utt dodat zināt.

č čakijs 09.04.2017

Izkrāpj no cilvēkiem naudu , piedāvājot grāmatas. Jūs pārskaitāt naudu , viņš grāmatas neizsuta, jo to viņam nav. Šādi apkrāpis daudzus. Skatīt google

Šeit krapnieka bildes

G Guna1 02.06.2017

Skumji, taču nu jau arī esmu apkrāpto pulciņā. Man gan bija nauda jāpārskaita uz LV73PARX0020242000001
CITADELE BANKA AS. Esot no Ogres, bet kas gan to zina. Domāju pirmdien rakstīt policijā iesniegumu. Kāpēc gan ibook nekādi nereaģē uz tādiem gadījumiem?

A AnaBel 10.06.2017

Tāds pats stāsts ar to pašu kontu. Bet man rakstīja, ka esot no Limbažiem.

A Asseni 15.06.2017

Arī man vakar tas pats stāsts... Rakstīšu policijai.

A Asseni 15.06.2017

Vai tad policijai neviens nav ziņojis?

J Juris Ozolins 29.06.2017

28.06.17 satiku madonas iela

č čakijs 09.04.2017

Varbūt kāds zina kur šis dzīvo, strādā? Jāsūdz dauni tiesā.

L Latvian Boy 09.04.2017

Jēkabpils, Madonas ielā! (valkājas)

č čakijs 10.04.2017

Izmantojot Omnivas pakautomatus tirgo narkotikas?

č čakijs 09.04.2017

Paldies, varbut zinat , konkretak adresi, darba vietu?

Anrija Kaufelda telefons 20597262

Atkal kārtējais dialogs pašam ar sevi.

č čakijs 10.04.2017

varbut palasi atbildi par madonas ielu? losi

č čakijs 10.04.2017

jautrais analitiķi cik slimam jabut lai uzrakstitu 1000 komentarus sudzibas lv?:))

Un cik slimam jābūt, lai sarakstītos pašam ar sevi, Svečakij? Turklāt vēl no vienas IP adreses. Cik jūs, šiziķi esat dīvaini, savas slimības allaž piedēvējat veselajiem. :(

Anrijs Kaufelds

Meklējam krāpnieku Anriju Kaufeldu, būsim pateicīgi par jebkuru informāciju, atlīdzība garentēta.. Interese viņa dzives vieta , darba utt.

Anrijs Kaufelds

A Asseni 16.06.2017

No Jēkabpils viņš tā kā... vai kādam tur ir paziņas? Pilsēta nav liela, gan jau to šmurguli tur daudzi zin...

A Asseni 16.06.2017

Vispār čakij, Jums labāk būtu kādu e-pastu atstāt, kur sūtīt info.

I Irēna Mežale 21.04.2017

šonedēļ arī es uzķēros,labi,ka maza summa

A Asseni 17.06.2017

Maza vai liela, kāda starpība...noxiegums paliek noziegums...neskatoties uz sodāmību un vairākām krim.lietām viņš to turpina...tādā pašā veidā... Stulbs, nekaunīgs, nariks vai atsaldēts, kas to zina...bet progresē uz nebēdu. Un viņam tikai 18 gadi nupat ir palikuši... Turpinām piedot savus 5, 10 vai cik tur eiriku... progresēs tālāk jau ar iedvesmu...

A Andrej Skuratov 10.06.2017

здравствуйте кто ни-будь нашел этого

J jelena lofcenko 16.06.2017

sveiki,es pazistu to anriju kaufeldu varu par nelielu samaksu dabut adresi utt,visu ko vajag

M Mārtiņš Kālis 13.06.2017

Arī es konstatēju, ka esmu kļuvis par Anrija Kaufelda krāpniecābas upuri. Rakstīšu iesniegumu policijā un aicinu to darīt arī pārējos. Vispirms tikai policijš jānoskaidro, cik ilgu laiku pēc darījuma ir pamats uzskatīt, ka notikusi krāpšana, lai neatsviež iesniegumu atpakaļ. Varbūt būs iespēja izveidot kopēju krimināllietu, lai nav katram jātiesājas atsevišķi.

M Mārtiņš Kālis 17.06.2017

Tikko nosūtīju policijai iesniegumu par krimināllietas iersosināšanu pret Anriju Kaufeldu ar visiem pierādījumiem iesnieguma pielikumā. Lūdzu pārējos darīt tāpat, no tā būs daudz lielāka jēga un gandarījums, ka šo iesēdinās, nekā privāti atriebjoties un pēc tam, iespējams, pašam par to nonākot apsūdzētā lomā. Tā kā visas krāpšanas ir iBook portālā, domāju, ka šīs krimināllietas apvienos un efekts būs labs.

M Mārtiņš Kālis 17.06.2017

evērojot Iesniegumu likumā noteikto, Valsts policijā tiek pieņemti iesniegumi:
- elektroniskā veidā [slēpt]@vp.gov.lv , apstiprināti ar drošu elektronisko parakstu, adresēti Valsts policijai;
- sūtīti pa pastu uz adresi Rīgā, Čiekurkalna 1.līnija 1 k-4, LV-1026, adresēti Valsts policijai.

A Asseni 17.06.2017

Iesakāt sūtīt tieši uz Rīgu, nevis vietējā iecirknī iesniegt? Es vnk. arī rakstu...

M Mārtiņš Kālis 18.06.2017

Tādu adresi man iedeva, kad rakstīju policijai epastu. Domāju, ka tā būtu pareizāk, jo policijai vispirms jānoskaidro, kurā pilsētā krāpnieks ir veicis noziedzīgos nodarījumus. Izmeklēšana tad tiktu pārvirzīta uz attiecīgo pilsētu. Tā es saprotu.

M Mārtiņš Kālis 26.06.2017

Šogad jau vismaz 8 krimināllietas (manu ieskaitot) pret Kaufeldu sāktas, visas par vienu un to pašu. Rakstiet droši iesniegumu Valsts policijai par krimināllietas ierosināšanu! Sakrāsies pamatīgs epizošu skaits un tad arī jotiesās pēc pilnas programmas. Vismaz kaut ko labu būsim izdarījuši - pasargājuši sabiedrību no parazīta un jaunēklim iemācījuši to, ko vecāki neiemācīja.

K Kavita 30.06.2017

Mani arī viņš apzaga. Jaunais A.Kaufelda bankas konta Nr. 73parx0020242000001. Neuzķeraties!

A Anitiņa10 05.07.2017

Ar mani nesanāca, bet gandrīz.
Šoreiz konta numurs tika dots šāds - LV57RIKO0001050636537 Anrijs kaufelds

K Kavita 07.07.2017

Es iesniedzu iesniegumu policijā, izmantojot latvija.lv portālu. Ļoti ērti. Tāpēc,ja kādam slinkums braukāt, mēģiniet attālināti to izdarīt.

B Briksons 20.07.2017

Arī iekritu :( Uzrakstīju iesniegumu policijā.
Tikai izskatās, ka tas notiek ilgstoši, bet policija vai nu neko nedara vai nu džeks ir tik rūdīts, ka netiek uz pēdām.

K Kavita 22.07.2017

Policija dara. Pēc iesnieguma iesniegšanas Latvija.lv, saņēmu Valsts policijas vēstuli, kurā teikts, ka ir uzsākts kriminālprocess Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirknī. Nezinu, kapēc tieši šajā iecirknī, iespējams, ka čalis ir no Ogres.

A Antra_ 02.08.2017

Mjā, mani arī apkrāpa par 30 EUR brīnos, ka ibook mājas lapa arī īpaši par to neuztraucās

M Mārtiņš Kālis 15.08.2017

Mūsu varonis Anrijs Kaufelds beidzot ir aiz restēm! Atzinies 50 krāpšanas nodarījumos, policijai ir iesniegumi par 30. http://apollo.tvnet.lv/zinas/apcietinats-virietis-kurs-interneta-apkrapis-vismaz-30-personas/803784

P parasts 15.02.2018

Labdien, Mārtiņ, diez vai viņš ir aiz restēm, jo nupat (pirms 2 nedēļām) arī es aizsūtīju viņam 10 eiro par grāmatu. Vai arī – viņš ir ārā un turpina darboties. Turklāt kaut kādā interesantā veidā no manas ibook sarakstes ir izdzēstas visa sarakste ar viņu, lai gan es to netiku dzēsis.
Uldis

P parasts 15.02.2018

Tipāžs ar segvārdu “Kaufelds” joprojām uzdarbojas. 29. janvārī arī es aizsūtīju viņam 10 eiro par grāmatu “Trešais policists”, kuru nepiedāvāja neviens cits ibook pārdevējs (uz anrijs kaufelds kontu LV87RIKO0002221364402 LUMINOR BANK AS, LATVIA), kad viņš paziņoja, ka dzīvo, manuprāt, Dagdā. Vairākas reizes viņu centos sasniegt elektroniski piedāvātajā e-pasta adresē [slēpt]@inbox.lv, protams, naivi. Tagad konstatēju, ka kaut kādā interesantā veidā no manas ibook sarakstes ir izdzēstas visa sarakste ar viņu, lai gan es to netiku dzēsis. Tieši tajā viņš uzrādīja savu konta numuru un lūdza atsūtīt apmaksas apstiprinājumu.
Uldis

M Mārtiņš Kālis 15.02.2018

Tiesa viņam bija 18. janvārī Jēkabpils rajona tiesā - rakstveidā, bez cietušajiem. Kas tur nolemts, nezinu. Katrā ziņā viņam bija pieprasīts pusgadu ilgs apcietinājums (ko viņš jau bija atsēdējis pirms tiesas) un piespiedu darbs. OBLIGĀTI raksti iesniegumu policijai - ar to, visticamāk, pietiks, lai iesēdinātu viņu uz ilgāku laiku. Nekādas pūles no cietušā puses tas nerada - man bija tikai vienreiz jāierodas uz iecirkni, kur izmeklētājs piefiksēja visus faktus oficiālā lietā, tas arī viss. Pat uz tiesu nebija jāiet.

P parasts 15.02.2018

Es tā arī izdarīšu, paldies.