www.sudzibas.lv Hypermarket.lv Serviss un apkalpošana(?)

Hypermarket.lv - Serviss un apkalpošana(?)

Nu šitādu neko nekad neesmu redzējis!!! Ja kādam ir daudz lieka laika, lūdzu, izmantojiet šo bodi. Un tā, paskatījos, kur var lētāk dabūt cieto disku lapā salidzini.lv, jā te esot un esot arī noliktavā. Piezvanīju... Neviens neatbildēja, Saprotu, daudz darba. Pēc laika man atzvanīja, ka no šīs bodes un kad es izstāstīju, ko vēlos, man solīja visu noskaidrot un atzvanīt 5 min. laikā. Lieki piebilst, ka neatzvanīja ne pēc 5 ne 50 min., arī tas ir OK, katrs var darba steigā ko piemirst. Bet... Tad sāku atkal zvanīt es, nu tā pa pāris zvaniem kādas 5 stundas pēc kārtas, jo tur bija vislētāk. Neatbildēja. Ko vēl piebilst? Domājiet paši. Laža, garā vājo bērnu dārzs un tufta, to domāju es.

D

C como 17.12.2010

Pasūtiju ārējo HDD (640GB, cena Ls46) Verners24 veikalā, darbinieki laipni, atzvanīja, pēc pāris h varēju savākt (par piegādi gan neko nezinu, jo pašam tur garām bija jābrauc, Brīvības & Senču stūris, majas nr. neatceros).

K Kate 23.02.2011

Mums arī neveicās ar pirkumu šajā veikalā

K Kika 01.03.2011

Mums nebija 2 no 4 precēm.