www.sudzibas.lv Humana Latvia Lietoto apģērbu veikali Humana.

Humana - Lietoto apģērbu veikali Humana.

Ja domājat iet strādāt uz šo firmu, tad tomēr apdomājiet divreiz vai tās kapeikas ir tā vērtas. Attieksme pret pārdevējiem ir maigi sakot PRETĪGA. Viss vienmēr ir slikti. Un ja vēl pārbaudes laikā saslimsiet.. Atlaidīs momentā.
Maskavas ielā (Centrāltirgus teritorijā) ir feinas pārdevējas, tikai priekšniecība ir aizmirsusi, ka arī viņi paši ir tikai cilvēki nevis dievi. Lai veicas tām meitenēm, kuras tur strādā.

D

E Eva 09.01.2010

Juutu liidzi...

T tizla durbe 10.01.2010

nehumāni gan..jo pārdevējas, vismaz, matīsa ielā, ir jaukas

P pika 11.01.2010

Un ja vēl pārbaudes laikā saslimsiet.. Atlaidīs momentā. - vispar jau likuma ir noteikts, ka tevi nedrīkst atlaist ja tev ir darba nespējas lapa !

! !! 03.08.2011

Atlaiž jau "citu iemeslu" dēļ. Iemeslu atrod. Ieliek kasē kādu lieku naudiņu, speciāli pēc zāles sakārtošanas aiz meitenēm vadītāja aiziet un "atrod" nekārtību.. Atlaišanas iemesli ilgi nav jāmeklē.

S sniega 02.09.2011

Par HUMANU tā ir taisnība, arī es noriskēju pamēģināt. Vadība nemāk novērtēt cilvēkus, izdzen kā vergus, jāstrādā virsstundas, par kurā nemaksā un neatdod. Tas, ka visu laiku mainās personāls jau vien daudz ko pasaka!!!