www.sudzibas.lv Humana Latvia Latviešu valodas nezināšana

Humana Latvia - Latviešu valodas nezināšana

Bieži iegriežos Humana veikalā Daugavpilī, Aveņu ielā. Un katru reizi ar vien vairāk esmu neapmierināta ar veikala darbiniecēm. Gan veikala Vadītāja gan darinieces neprot atbildēt uz elementāriem jautājumiem:" kur veikalā ir svārki?" ,"Kad bus jauns preču pievedums?" Darbinieces vienmēr ignorē latviešu valodu, un atbild -"Я не понимаю что говорите"

Latviešu tautas 12.09.2016

Nu tad runa tava saimnieka valodā - angliski!

I IvoRT 21.11.2019

Pekritu

M Marija. k. 20.09.2016

Ko tad tu gaidij,kad gajiuz tada tipa veikalu?:D Varbut tev vel kafiju pasniegt ar cepumiem?

5 545 29.09.2016

А что вы хотели патриоты латышской латвии? Не хотите жить в своей стране, разъехались чистить европейские сортиры вместо того чтобы тут трудиться. А из за таких жалоб получиться что на кассах в максеме будет стоять одна мудита и очередь в два часа. Вы этого хотите?