http://www.cellxl.lv - Jobans kantoris

Es iesaku nevienam neieberzties!!! Jo šis kantoris reklamējās dažādos portālos, tai skaitā Draugos.lv piedāvā ielādēt "bezmaksas" melodījas, spelītes utt... Tikai nekur nav norādīts ka reģistrācīja maksā 3.00ls un par katru ta saucamo bezmaksas informatīvo sms viņi noņem apmēram 1.00 Ls kuru sūta diezgad bieži .. http://www.cellxl.lv/price/ Un tad, kad tu mēģini atslēgt viņu pakalpojumus, tad protams tas praktiski ir neiespējams, jo uz sms ar viņu kodiem STOP, NOADV viņi nereaģē !!! Es iesaku sazināties pa ko jums atkal noplēš naudu !!! Ja rodas jautājumi, rakstiet mums veidnes “Sazināties ar mums” palīdzību vai zvaniet: 6-704-99-04 Jobans kantoris, kaut jūs izputētu !!!

P.S. Bezkaunīgais

A Angelika 07.01.2010

Uzmanieties. Šis kantorītis ir reali sevi nodrošinājis no juridiskās puses. Ari es iekritu. TVNET uzspēlēju spēli, dikti sagribējās uzzināt rezultātus, domāju noziedošu tos 0.35 Ls un uzzināšu. Še tev nu bija! Izrādās tā rezultātā viņi mani piereģistrējuši un katru nedēļu pusgada laikā sūtija uz manu telefonu ziņas. Es neko nenojautu, domāju nu lai sūta, bet kad uzzināju, ka mans telefona rēķins ir tik liels ne tāpēc, ka daudz runāju, bet tāpēc, ka katru nedēļu ne par ko maksāju 4 Ls, metos pie telefona un viņiem zvaniju. Izteicu viņiem visu, kas bija uz sirds un teicu, ka par tādu negodīgu rīcību ziņošu patērētājiem uz ko saņēmu super atbildi - MUMS TUR VISS IR OK, PATĒRĒTĀJI IR ATZINUŠI, KA MŪSU RĪCĪBA IR TIESISKA. Feini. Uzrakstīju patērētājiem, bet izrādās, ka šis kantorītis ir sevi tā nodrošinājis, ka nav neviena normatīva akta, kas aizliegtu viņiem tā rīkoties.

H Harpor 19.01.2010

Rakstot iesniegumu Bitei, es panācu ka šis kantoris man atmaksā naudu, jo savus tā sauktos pakalpojumus nemaz man nebij piegādājis. Sliktāk ir tiem kuri ir saņēmuši un ignorējuši šīs īsziņas, man personīgi bija pamatojums atgūt savu naudu par Bitei samaksāto rēķinu. Un protams biju muļķīgi iekritis ar testa aizpildīšanu internetā. Būs laba mācība, ka internetā nedrīkst pa labi un kreisi sniegt savu telefona numuru.

J Jurčiks 19.01.2010

Paši vainīgi ka esat tik debīli un tik spaidat naivi podziņas cerība ka tulīt būs prieki.
Par tēmu, esmu diezgan izbrīnīts ka šitāds lohatrons vēl aizvien ir likumīgs.

M mamma 24.01.2010

Tagad arī pa TV saka - "sūti izvēlēto kodu mūzikai uz 1829". Bet tie 3 ls ir ekrāna lejā vispār nesalasāmi. Es pēc iekrišanas gan zvanīju uz to viņu telefonu, baigi salamājos un piedraudēju ar policiju un mani atslēdza momentā un ne santīma nesamaksāju!

A Anda 30.01.2010

Arī man gadījās iekrist. Bet uzreiz zvanīju un pieprasīju anulēt, man atbildēja, ka minimālais pasūtījuma termiņš ir 2 nedēļas. Kad solīju sūdzēties patērētājos, tad gan uzreiz atslēdza. Bet man riebumu izraisa viņu klientu piesaistīšanas metode - piedāvā dziesmu, IQ vai ko citu "dāvanā" un noteikumos rakstīts, ka "otrais pakalpojums ir bez maksas", tad ir sajūta, ka tie ir abi bezmaksas pakalpojumi. Un tad jau esi tīklos iekšā :(

C Cellx 08.02.2010

SIA „Aspiro Latvia”, juridiskā adrese: Kalnciema iela
33–4, Rīga, LV41046, vienotās reģistrācijas numurs: 40003558745

A Andra 24.02.2010

Jūtu līdzi visiem apkāstajiem. Nemaz nav jābūt nepieredzējušam mazgadīgajam, lai iekļūtu šādos tīmekļos. Ir zināmi līdzīgi gadījumi ar mundome.com, mansphons.com., kad uzķeras inteliģenti, izglītoti cilvēki. Ar mansphons.com veiksmīgi tikām galā, piezvanot uz info tālruni un lūzot atslēgt pakalpojumu, kaut gan Stop īsziņa bija nosūtīta mēnesi atpakaļ un saņemts apstiprinājums, ka paklapojums atslēgts. Janvāra tel. rēķinā atklājās, ka jāmaksā vēl par 4 maxas īsziņām, kuras gan netika saņemtas. Operatore sākumā taisnojās, ka tās ir tehniskas kļūdas, beigās saprata, ka tas labi nebeigsies un solīja atmaksāt nu jau 15 Ls.
Vēl ir iespēja vismaz tele2 atteikties no paaugstinātas maksas īsziņām vispār.
Tā kā mīlīši, esiet uzstājīgi, prasiet savu naudu atpakaļ un pārbaudiet tekošā mēneša rēķinus, vai tiešām murgi neturpinās! Lai jums visiem izdodas!

E eliks 20.03.2010

Kā pret viņiem cīnīties: http://emuars.lv/2010/03/20/cellxl-likumigie-krapnieki/

H harijs 20.03.2010

Reiz arī iekritu! Netiekot vaļā, bloķē'ju visas makasas pakalpojumus.
Ir mazas neērtības, jo nevar maksāt ar sms, bet nahren vajag. Tgad var maksāt ar citiem maksājuma veidiem.

A Anda 21.03.2010

Būs aitas, būs cirpēji :))

I ivars 23.03.2010

te ir viss tā izdomāts kad nocirps pašu cirpēju!!:))))