Hotprix.com - Krāpšana

Iepazīšanās portāls - hotprix.com ir riktīgi krāpniecisks portāls, cilvēki samaksā naudu, lai iepazīties ar konkrēto personu, bet ne ziņas, ne miņas! Nauda izkrāpta! Neatbalstiet šo portālu, apčakarēs ātri! Sakiet to arī citiem! Šim portālam nav ne sadaļa, kur iesniegt atsauksmes un pretenzijas, bez e-pasta un kontaktinformācijas. Nauda kas ir jāsamaksā no mobilā telefona ar sms nosūtīšanu un sastāda 2.85 € par vienu sms. Ja arī tādi ir noteikumi šim portālam, tad pamatdoma izkrāpt naudu. Tāpēc uzmanāties!

Papildināts CIA 18.09.2017

Otreiz atsūta m sms cilvēkam, kādas tev kurpes kājās! Atkal vecim jāatbild, lai izkāstu kārtējos 2.85 €, bet m viņš nedabūs nekad, kaut arī būs izkāsti 50 € par sms sūtīšanu!

C

C CastorTroy 18.09.2017

Lai iepazīties ar "konkrēto personu" tev vajag internetu, portālu, un kaut kam maksāt?
Nemēģināji vienkārši satiekot kaut kur šo personu vismaz mēģināt iepazīties?
Ja tu mēģini iepazīties internetā tad lūdzu maksā un nečīksti!

C CIA 18.09.2017

...beidz te dumjais liekuli, tik debīli muldēt, padomā ko tu saki, ej ārstējies, plānprātiņ!

C CIA 18.09.2017

Kaut kāds lišķis, nesaprot lietas būtību, te mācīs! Latvieši toč nav gudrāki par nevienu vistupāko tautu šajā pasaulē!

C CIA 18.09.2017

Es to rakstu citu vārdā, jo viņi nevar uzrakstīt paši, tu bezsmadzeņu radījum! Arī es negribētu, lai mani čakarē, tirliņ tu! Tāpēc palīdzu viņiem.

C CastorTroy 19.09.2017

Kā tu viņiem vari palīdzēt? Atbalstot viņu kompleksus un fobijas? :) Lai viņi turpina meklēt iepazīšanas internetā? :)
Zini, dažiem cilvēkiem mēdz būt neliels liekais svars, tas ir viņu smadzenes, tu esi spilgts piemērs :)

C CIA 19.09.2017

Par krāpniekiem ir jāuzraksta, liekuli! Tu esi garīgi un intelektuāli akls, plus vēl lišķis, tāpēc tu neko neredzi, , cik daudz cilvēki tiek krāpti! Niecība tu esi, tas skaidrs! Tev ir dauniska aspratība - ZINI ! Zālītes tev vairs nepalīdz! Nevajag būt resnam, ja tāds esi, jo smadzenes tev arī aptaukojušās. Man labi, es vismaz tievs.

C CIA 19.09.2017

Nu ja, tu jau iepazīsties un meklē tikai netīras prostitūtas uz ielām, tev jau ar to pietiek!

C CIA 19.09.2017

Hotprix ir vienīgā tāda, parējie ciešami. Ej, castor, un nekrāp sievu!

C CIA 19.09.2017

tu īstenībā atbalsti interneta maucību, kas katrā portāla notiek! Nevienam tādam portālam nav japastāv!

C CastorTroy 19.09.2017

Ko tu lieto, ja tevi visu nakti nelaida? :)))

C CIA 19.09.2017

tu narkomān, ko tu aizstāvi maucības portālus, ja neiesaki tur cilvēkiem līst! Jelgavas psihenē viena vieta priekš tevis vēl ir, salaga!

C CIA 19.09.2017

varbūt tu esi bāba, kurai ir izdevīgi šie mauciskie portāli, ko?

Dainis 19.09.2017

Varbūt ar iepazīšanos pagaidām atlikt tomēr, diez vai kādai sievietei vajadzēs bezsmadzeņu būtni.

C CIA 19.09.2017

...nu tu jau tāds, bezsmadzenisks esi, kā daudzi lišķi!

M Macc 19.09.2017

Šis gan ir varen lecīgs nedabūjis tipiņš :D Pirmo reizi dzirdu, ka jāmaksā lai iepazītos :D Tinder, badoo, otrapuse.. Visur par velti. Laikam negribi savu neglīto seju rādīt.

C CIA 19.09.2017

ko tu antiņ muldi, par visu ir jāmaksā, arī otraja pusē, bet ja gribi M jāmaksā vēl vairāk! tu jau laikam vari atļauties emkai samaksāt , cik viņa vien grib, pa velti tu dabūt nemaz nevari, slabo pacančik..

C CIA 19.09.2017

Te pārsvarā komentē, degredācijas laiku aizstāvji, kuri paši ir korumpēti, merkantīli skauģi, ar debilitātes pazīmēm!:(((

C CIA 19.09.2017

Visi šie portāli ir domāti biezajiem tirliņiem, sievietēm jau patīk dumji tirliņi, ka tikai naudiņa ķešā skan!

C CIA 20.09.2017

Salašņas paliek salašņas, ne tikai starp krieviem tādi sastopami, bet arī starp latviešiem!

Paklau, CIA, ir sen pierādīts, ka 85% iepazīšanās portālu apmeklētāju ir garīgi nelīdzsvaroti, mazvērtības kompleksu nomocīti cilvēki. Tava atrakstīšanās ir tam ļoti spilgts piemērs.

C CIA 20.09.2017

Es tur nekad neesmu bijis un nebūšu, bet tu gļēvs pēc būtības- esi tur apdedzinājies!

C CIA 20.09.2017

tu kur iepazīsties, mauku saietā-"kokteiļos um sapņos", vai Vecrīgas bāros , kur viņas tusē!?

C CIA 20.09.2017

Tur visi 300% un vairāk ir garīgi slimi, gudrīti!