www.sudzibas.lv Hotel Jūrmala Spa Krāpj klientus ar fiktīvām akcijām

Hotel Jūrmala Spa - Krāpj klientus ar fiktīvām akcijām

Lūdzu uzmanieties šajā SPA ūdens centrā Wellness Oasis. Regulāri tiek izliktas akcijas, kuras brīdī, kad vēlies izmantot, darbojas tikai kadam citam abonamentam ar citiem nosacījumiem.
Maijā SPA centrā ir izlikts plakāts ka ABONAMENTIEM SOLĀRIJĀ 5X pa 6min PA BRĪVU. Kad mēs ar vīru ierodamies speciāli no Rīgas, jo tiešām vēlējāmies drusku atpūsties, mums paziņo ka tas darbojas tikai MAIJA abonamnetiem. Es palūdzu izveicīgo aqua bāra pārdevēju man parādīt piedāvājumu un nolasīt to preikšā. Viņa manā acu priekšā nolasa - ABONAMENTIEM SOLĀRIJĀ 5X pa 6min PA BRĪVU - bet nekaunīgi uzstāj ka tas ir tikai maija abonamentiem. Es prasu, kur ir rakstīts vārds - MAIJS. Nu tas tur nēsot rakstīts, jo tā ir kļūda. Tāds piedāvājums tur stāv 4 NEDĒĻAS.
Es domāju, ka tas bija lēts triks, jo izskatās ka šim SPA centram pēc neadekvātas cenu pacelšanas trūkst klientu, bet tā krāpt cilvēkus, kas ir patstāvīgie klienti ir nekaunīgi.
Tās 12 min solārijā ko viņi ietaupīja, viņiem maksās to ka mēs ar vīru tiešām vairs neiesim un citiem ar neieteiksim, jo līdz šim mēs cilvēkiem tiešām rekonemdējām šo SPA centru, bet pēdējā laikā... nav komentāru arī par higēnas apstākļiem... un bojātām ierīcēm...

K

S Sergejs 05.06.2009

Živu v Jurmale, hožu v Jūrmalu SPA postojanno, kupiv v maje abonEment ispolzoval besplatno solarij vse 5 raz., nikakih problem. V ijune u nih tože akcija - hotim s druzjami kupit ese odin abonement!
A ne dorogovato li vam ehat iz Rigi, čtobi popastj na haljavu v Jurmalu v solarij? Dumaju bilo bi deševle shodit v Rige!!!
Čelovečeskaja žadnostj!!!
V Jurmala SPA postojanno ispolzuem različnije massaži, mastera estj prosto unikalnije.
Spasibo personalu, očenj otzivčivije i dobroželatelnije!
A nedovolnije, kotorije hotjat ispolzovat haljavu - budut vsegda.

E eseseseseseeses 04.09.2009

' abonamentiem' ?

M madara 23.02.2011

nezinu, kad mēs ar draugu bijām atpūsties SPA hotel viss bija ļoti labi, viss tīrs, personāls zinošs un vienmēr gatavs palīdzēt! tapēc noteikti domājam tur atgriezties!

B beebe 09.10.2011

Mums ar vīru ir dalītas jūtas palikušas pēc šī hoteļa spa centra apmeklējuma! Personāls pretīgi klusējoš, uz jautājumiem atbild ar riebumu! Godīgi sakot kāzu 5.gadadiena bija sabojāta! Samaksājām normālu summu par nakšņošanu-dzīvošanu, bet personāla attieksme nepieņemama! Pat gulta istabiņā bij salauzta! Fui!!!

D duoteen 13.02.2013

Diemzēl ar Hotel Jurmala SPA ari es neesmu apmierināts...
Attieksme no apkalpojošā personāla nievājoša... 2) uz peldbaseina grīdas pēc remonta pagājušajā vasarā parādijušās nenormāli slidenas flīzes... kad peldi un piezemjies pie grīdas paslīdēt 99% iespeja...

E esss 15.02.2016

Vāja Valentīndienas programma.
Nummurā gulēšanai nepiemēroti spilveni.
Brokastis gardas.

E Edgars Ungurs 05.03.2016

Vēlos brīdināt potenciālos klientus, par to, ka SPA piedāvājums,piemēram,pāriem- romantiskā bēgšana+klasiska ķermeņa masāža, masieri,ar apšaubāmu kvalifikāciju, atļaujas masāžas laikā klusībā ķiķināt tikai par sev zināmiem iemesliem, kas vispār neatbilst pat elementārām pieklājības normām, kur nu runājot par profesionālu pieeju klientu apkalpošanai, augļi procedūras laikā skaitās vīnogas un divas sagrieztas zemenes.Otrkārt numurā ir pieejami minibāri, tikai par atsevišķu samaksu, kaut pakalpojums numuriņš+SPA piedāvājums ir par cenu ~250,00 EUR, kas manuprāt ir pietiekama cena,lai iekļautu minibāra piedāvājumu cenā.Treškārt Welness oasis centra apmeklējums ir pieejams tikai līdz plkst.18:00(pēc norādītā laika par atsevišķu samaksu, kaut pierakstīšanās tikai no plkst.15:00,ja vēl SPA procedūra, tad nerēali iekļauties laikā līdz plkst.18:00.Kopumā pēc šādas pieredzes vairs neplānoju izmantot šīs viesnīcas un SPA pakalpojumus.

K kanarijputnins 16.04.2018

Krapj ne tikai ar akcijam kad rezerve nunmurinu saka vienu kad aizbraucam izradas pilnigi kas cita un nevien neko nezin:) Sabojata atputa negodiga iestade!