Hotel Arche Noah - skolas prakse

Es, entuziasma pilna praktikante, vasaras sakuma sakravaju savu somu un
devos uz Vaciju.. domaju, naudina bus, redzesu daudz ko jaunu, iepazisos ar
briniskigiem cilvekiem, nosaulosos, peldesos katru dienu, iepirksos..
Un sastapos es ar ko lidzigu ellei.
Liguma noteikumi tika parkapti. Bet visu pa dalam!
1) Liguma teikts 40h nedela ir jastrada.. ja parekina, darbs no 9.00 lidz
17.oo(labakaja gadijuma) bez partaukuma, 6 dienas nedela. Pedeja menesi tikt
prom 17.00 bija tikai utopisks sapnis..
2) Tu neesi nekas. Tu neesi tada ka es. Prieksnieces bija visas un lielaka
dala odzes... Diemzel.
3)Es nesudzesos par to, ka tur nebija jauniesu, izklaides iespejas,
pludmales, laba laika, ka bija maza aldzina..
Sap vienigi tas, ka praktikants dara VISU un jebkura laika, kad vajag.
Privatas dzives nav 3 menesus.
4) Pedeja nedela es saslimu, man vajadzeja arstu. Liguma teikts- ja
praktikants saslimst Vacija, par arstesanos jamaksa darba devejam.. Es
domaju, ka mana prieksniece jau nu ar gadigu sirdi mani aizvedis pie
daktera, iedos kadu brivdienu... Ni*uja, bija jastrada ar lielam sapem, visi tikai bola acis.. Prieksniece pateica- ja, pie mums arsti maksa dargi, 100 eiro bus tocna jaatdod, bet neko darit, tada dzive..Domaju, cietisos lidz busu Latvija.. Bet, kad naktis no sapem nevareju gulet un raudaju, tomer aizgaju pie arsta, izstastiju, ka man nav ar ko samaksat.. Beigas ar gudru zinu aiznesu kirurgam savu liguminu, vins tikai pasmejas : "Don`t worry, be happy..".. Es paludzu rekinu piestadit prieksniecei pec manas aizbrauksanas, lai neatvelk no pedejas algas. :)
5) Beigas pat paldies nepateica.

F

E Eseseseseseseseses 13.10.2009

nu vispaar jau tas ir sen zinaams fakts, ka viesniicas zemaakaa ranga darbinieku darbs ir loti zemi apmaksaats, tur parsteigumiem nevajadzeetu buut.
kas man sajaa rakstaa liekas interesants, ir autores attieksme pret notiekoso - it kaa tu brauc straadaat, bet viss par ko tu runaa, ir kaa nosaulosies, papeldeesies, iepirksies, iepaziisies ar jauniem cilveekiem..ne jau nu briivdienaas tu tur brauci, bet gan straadaat un ja nav nekaadas speciaalas izgliitiibas vai specialitaates, tad darbs arii visticamaak buus no tiem parastaakajiem un netiiraakajiem..varbuut vajag braukt ar biski citu, brauciena meerkim atbilstosu attieksmi, tad vilsanaas nebuus tik liela..
zinu, ka arzemju darba deveeji biezi vien paarkaapj liigumu noteikumus, bet tas viss ir risinaams saakumaa paarrunu celaa, tad piedraudot ar tiesu darbiem. ne jau nu tev vienai sada situaacija bija, gan jau ka tur bija daudz viesstradnieku ar liidziigaam probleemaam..un ja par to pasu teemu suudzas vairaak kaa viens cilveeks, vinji ir spiesti kaut ko lietas labaa dariit, lai neuzrautos uz nepatiksanaam...

R rojs2 13.10.2009

Nu, par to, ka darba diena no 9 līdz 17 gan nebūtu jābrīnās.
pārējais... nu, tiešām tas jau ir visā pasaulē zināms fakts, ka viesnīcu zemākā ranga personāls netiek uzverts kā cilvēki. man viens paziņa brauca uz kruīza kuģiem, un tur esot vēl trakāk.

E Elza 14.10.2009

Tā arī nesapratu, par ko tu sūdzies? Par savu attieksmi? Es pēc stāsta ievada sapratu, ka tu brauc atpūsties, nevis strādāt. Nesaskatu nekādus pārkāpumus. Par attieksmi runājot, visi pret tevi slikti izturējušies, nav jau brīnums, ja tu tur savus plānotos labumus nedabūjusi staigāji ar pārgrieztu ģīmi. Un visiem vajadzēja tev lēkāt apkārt usi -susi. Un ko tad tādu smagu darīji, kartupeļus raki, ka nevarēji normālu darba dienu izturēt?

F freilene 14.10.2009

es atvainojos, bet es esmu jauna un bez darba es arī gribu dzīvot! es braucu ar domu strādāt, nevis TIKAI strādāt un tur ir atšķirība..
jo redziet, mēs visi plānojam arī savu brīvo laiku un tas ir tikai normāli!
daudzi man zināmi praktikanti arī bija aizbraukuši strādāt uz Vāciju un viņi pat negribēja braukt no turienes prom!