www.sudzibas.lv Hot travel kopā ar tur operatoru TUI krāpj ceļotājus. Tirgo neesošas viesnīcu kategorijas numurus

Hot travel kopā ar tur operatoru TUI krāpj ceļotājus. - Tirgo neesošas viesnīcu kategorijas numurus

Atverot Hot Travel piedāvājumus, nekur neredzēsiet numuru kategorijas. Normāliem tur operatoriem ir skaidri minētas numuru kategorijas, kas pamatā ir standart room. Šis uzņēmums neuzrāda, bet pirkuma dokumentā uzrāda, Club Room, , kas dzīvē ir patiesībā ekonom klases lētākie numuri un 4* viesnīcā var nākties dzīvot hosteļa tipa ūķī ar skatu uz iekšpagalma pretējo mūra sienu. Administrācija viesnīcā atteicās mainīt numuru pat neskatoties uz defektiem numurā. Paziņojot, ka tieši šis ir rezervēts no tur operatora puses un uz vietas pārstāvis / Jānis/, tik uzklausīja pretenzijas un, pazuda,.
Atgriežoties vērsos pie Hot Travel, kuri, ļoti atvainojās, , bet kad teicu, ka ar mutisku atvainošanos ir par maz, tā sākās dziesma: mēs neko nezinam, tur operators Tui pie vainas un sākās, riņķa dancis, bez rezultāta.
Padomājiet divreiz vai uzticēties, šādiem negodprātīgiem komersantiem, kuru vienīgais mērķis ir pašu peļņa.

R