www.sudzibas.lv Homeopāte Dita Maldupa Neatbilstoša ārstēšana, kas novedusi pie komplikācijām

Homeopāte Dita Maldupa - Neatbilstoša ārstēšana, kas novedusi pie komplikācijām

Homropāte Dita Maldupa aukstasinīgi turēja mani pie pārliecības, ka autoimūnu artrītu var viņa izārstēt, lai gan kļuva aizvien sliktāk un sliktāk. Apgalvojot ka tā ir normāli. Tas viss noveda pie lielām komplikācijām un darba spēju zaudēšanas. Sajūta beigās bija tāda, ka esmu vnk pelnīšanas objekts! Neuzticaties!

C critical thinker 24.01.2018

labrīt... painteresējaties, kas ir homeopātija. skaidrs, ka ūdens un cukurgraudi nevar ārstēt.

J Jolanta Lapsane 25.01.2018

Ja pati redzējāt,ka paliek nevis labāk,bet sliktāk,tad kāpēc nemeklējāt ārsta palīdzību?

L Laicitineiekrit 28.01.2018

Tāpēc, ka viņa teica, ka oficiālās medicīnas zāles ir ļoti toksiskas un pie atveseļošanās neved.

Dainis 25.01.2018

Nākamreiz mēģiniet ārstēties ar belašu kompresēm, lielāka jēga būs no tā, kāpēc savlaicīgi neapmeklējāt īstu ārstu?

L Laicitineiekrit 04.05.2018

Maldupa nestrādā atbilstoši homeopāta ētikas kodeksam. Nav atbildīga ārsta pieeja. Neadekvāta situācijas un slimības novērtēšana!

L Laicitineiekrit 05.05.2018

Maldupa maldina vai arī ir nekompetenta. Viņa ir bīstama savas nezināšanas vai arī ļaunprātības dēļ! Viņa nav ārsts!

L Laicitineiekrit 24.06.2018

Dita Maldupa mani ieveda bezizejā, bezcerībā, lielā nelaimē bezatbildīgi pārliecinot ka homeopātija un viņa var izārstēt reimatoīdo artrītu. Tikai pēc kāda laika sapratu ka esmu ķīlniece, naudas pelnīšanas objekts. Bija par vēlu! Tagad atliek gaidīt tikai nāvi, kas atbrīvos no mokām. Bet es varēju dzīvot- ja ne viņa!