Holm Bank - Nav banka

Labdien.
Vēlos informēt, ka šī iestāde nav banka, pēdējā laikā konstatēju, ka daudzi parasti finanšu piramīdas iestādes sevi sāk dēvēt par bankām.

Un smieklīgākais ka neviens to neaizliedz darīt.

Krāpšana paša sākuma galā, maldina cilvēkus ar sakļu nosaukumu.

Vai tas ir normāli!

Šai iestādei, ir ļoti svarīgi redzēt visu kontus kādi vien tikai ir.
Aizrunājoties, ka jāredz maksātspēja.
Ņemot vēra to ka, visas iestādes, kurās griežaties pēc kredīta, līzinga utt.
Redz visu jūsu esošos kredītus ko jūs atļaujat darīt Vsaa utt.
Bez tā prasa bankas izdrukas par 6. Mēnešiem, kur redzams atalgojums, visas darbības, kur ko maksājat utt. Kas ir pretlikumīgi.
Jo visu informāciju viņi redz Vsaa un Latvijas bankas kredītu reģistrā.

Ņemiet vēra to kad meklējat iespēju naudas aizņēmumam.

LawLatv 20.10.2020

так это мфо. Толь косвоим названием путают людей. И еше инетересный факт. Аккаунт можно зарегестрировать только через smart id или калькулятор кодов , от вашего банка.
Позвонил им постебаться. Под предлогом взять кредит. Много воды льют в уши но в целом как и все банки. И задал им прямой вопрос - вы банк. Оператор расшифровала название их организации не очень внятно, Но в конце внятно сказала - банк. Я переспросил уже боллее настойчево вы банк. Она все равно прямо не ответила. В итоге она сказала - финансовая организация (и вконце просто назвала названия сайта) Holm bank, Но на прямой вопрос так внятно и не ответила.
Мутная контора. И посмотрел вкладку расценки -был удивлен их высокими ценами на их услуги.

M man 20.10.2020

Bijusī Best Līzings kompānija.

Juridiskā adrese: Alūksnes nov., Alūksne, Pils iela 16 LV-4301
Faktiskā adrese: Pils 16, Alūksne, Alūksnes nov. LV-4301
Tālrunis: 64335017, 20362799
Fakss: 20362799
E-pasts: [slēpt]@bestlizing.lv
Mājas lapa: www.bestlizing.lv

R riga123 20.10.2020

Vai Holm Bank reklamējas kā banka? Nē. Tad ir tikai uzņēmuma nosaukums. Jāprot lasīt pirma rakstīt muļķīgus komentārus. Nav svarīgi kāds ir uzņēmuma nosaukums, bet gan kā viņi sevi pasniedz.
Holm Bank mājaslapā pat ir informācija:
Norādām, ka, neskatoties uz to, ka Holm Bank Latvia SIA  mātes uzņēmums ir Igaunijā licencēta kredītiestāde, Latvijā Holm Bank Latvia SIA  ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzējs, nevis kredītiestāde.
Tā kā autors nesaprot kas ir Banka ;)

Vagons Komā 20.10.2020

Aizdosiet man ludzu 20 centus, petrùkst vilciena biļetei. Kura kredītiestādē man vislabâkās iespejas ir sańemt šãdu aizdevumu un cik ātri un ar kādiem % jăatdod. Šaubos,ka pa 5 gadiem varēşu atmaksăt 20 centu aizdevumu.

D Dzintra Meder 11.10.2023

Labdien gribu pievienot sūdzību par Holmbank.Esmu paņēmusi kredītu no šīs iestādes.Mani apkalpo šīs iestādes darbiniece Anastasija.Kura sūta Email jocīgus
Vakar atsūtīja ka mans kredīts nav pie viņiem kā sapratu pārdots.Sodien man atsūta Email ka tiks pārdots t.i.Cedets 19.10.23.Jucigi.Uzmanieties no šīs iestades

L Laina 12.01.2024

Noreply holmbank,zvanīja man sieviete un pārliecināja ka esot valsts kredītēšanās iestāde kas palīdz nomaksāt esošos krēdītus uz daudz izdevigakaiem noteikumiem,cilvēkiem kuri iekrīta smagajos brīžos parādos deļ tā ka jebkura banka izgerbs mani pa pliko ar saviem procentiem,izvēlējās mani tapēc ka kompjuteris izvēlējās manu tel.numuru un nu es tā laimīgā! Jautāja kur ņemu-ferratumbank,cik-1750,uz to brīdi biju maksājusi ap pusgadu pie 100 eiro mēnesī,viņa pārliecināja mani ka bus daudz izdevīgaki procenti un maksājums daudz ātrak tiks nomaksāts,iesūtīja man 1750 priekš bankas-nomaksāju bankai,panema par savu nesautīgo darbinu 150 eiro no manis,ko pierekinaja pie kopēja rekina un atsūtīja līgumu,biju laimīga kadu dienu,jo maksājums tika samazināts uz vairāk neka pusi,bus vieglāk nomaksāt!un tad kādu dienu ieskatijos līgumā,bet tur-12000 tukstoši janomaksā! Varat iedomāties cik vini man izpalīdzēja?! Vai nodzīvošu līdz nomaksai?!