Holberg - Krāpšana

Beidzot kāds šos krāpniekus apturēs? Vienkārša shēma, melo reklāmā, klātienē pavisam kas cits. Reklāmā solīja, ka konsultācija būs bez maksas, realitātē uzreiz man paprasīja naudu jau no pirmās minūtes. Otrkārt, saprotu, kāpēc prasīja naudu uzreiz, jo no juristiem tur nav ne smakas, parasti shēmotāji. Piedevām iedeva man tādus padomus, kas rezultātā bija pilnīgi aplami. Beigās ne tikai zaudēju naudu par tā saukto “konsultāciju”, bet arī savārija man tādas nepatikšanas, ka tagad maksātnespējas procesu laikam vispār nekad nevarēšu iziet.

S saulite213 12.01.2017
Iepriekšējā nepatiesa sūdzība

Es pārliecināta, ka iepriekšējā sūdzība ir viltota. Mana pieredze ar uzņēmumu Holberg bija ļoti patīkama- laipna, rūpīga attieksme, pirmajā reizē norunāja ar mani vairāk nekā stundu un nepaņēma ne centa. Pateica lai nāku parakstīt līgumu, kad esmu gatava un pati to vēlos. Atnācu pēc 2 nedēļām un nolīgu viņus šim darbam, maksātnespēja izdevās gan man, gan vīram. Lieki piebilst, ka biju ļoti apmierināta.
Man ļoti žēl, ka tik viegli mūsdienās ir apmelot sakarīgus cilvēkus.
Ieva