www.sudzibas.lv H&M Maldināšana

H&M - Maldināšana

39.11.2019 iegdājos zeķītes, kurām skaidri un gaiši virsū rakstīts - knee high. Loģiski, ka zeķes iepakotas, un neko lakot nedrīkst, tādēļ 100% uzticējos tam, kas rakstīts uz iepakojuma. Pārbraucot mājās liela bija vilšanās, ka atpakojot jau redzams, ka tur ne tuvu nekāds knee high nav. Saudzīgi sapakoju atpakaļ, un nākamajā dienā devos atpakaļ uz t/c spice, lai preci atgrieztu. Pie kases man pasaka, ka zeķes, tāpat kā veļu, neņem atpakaļ.
1) pirkuma dienā pirku zeķes un apakšveļu, par veļu mani pa brīdināja, ka to nemaina. Par zeķēm neko neteica.
2) kādēļ man ir jāmaksā par neatbilstošu preci, kur uz iepakojuma norādītā informācija maldina pircēju? Šoreiz neiet runa par naudu, bet principa pēc. Atvērt iepakojumu nedrīkst, atgriezt preci arī nedrīkst. Un pircējs, kā tāds lohs - nopirki, pati vainīga. Nopietni?

Papētīju preci, uz iepakojuma nav arī cm norādīti, pēc kā vismaz varētu saprast, kāds tad ir garums. Vienkārši, sanāk, ka pērc kaķi maisā. Es neesmu ar šo mierā, līdz neatgriezīs samaksāto naudu. Es arī nejūtos vainīga, ka uz preces rakstīta informācija, kas neatbilst.

Z

R RXX 02.12.2019

Pašai gribētos pirkt zekes, kuras pirms tam uzlaikojis kāds cits? Es tā skatos, ka logika vairs nav modē. Varbūt nepirkt preces, par kuru izmēru/garumu nav iespējams iepriekš pārliecināties...

Saivii 02.12.2019

es noteikti pieprasiitu runaat ar veikala menedheri. Ja netiek galaa tad, tad noteikti sazinaatos ar izplatiitaajiem. Taa ir ljoti rupja kljuuda

K kapidokija 03.12.2019

Varbūt Jums kājas par garām? Zeķītes gan jau domātas ķīniešiem.

M Melisa555 03.12.2019

Knee high tomēr nenozīmē over knee, babe

V Vilšanās2019 05.12.2019

Kurā vietā tekstā rakstīts, ka viņa gribēja over vai under knee?

M Melisa555 05.12.2019

:D tad par ko cepiens ja gribēja knee hugh UN ŠĪS IR KNEE HIGH?:D aizej nopērc,uzmēri. Knee hugh it is;)))

*high!;)))

M Melisa555 03.12.2019

Un pārdevējs vnk pilda savus pienàkumus. Ja viņa darba līgumā rakstīts,ka zeķes pieņemt nedrīkst..tàtad nedrīkst. Dēļ tavām zeķēm viņam būtu darbu jāzaudē?! Whoot:D

M Melisa555 03.12.2019

Vnk jāuzlabo angļu val zināšanas. Thats all. Knee high ir futbolistu zeķu garums!;))))

V Vilšanās2019 05.12.2019

Kas jums liek domāt, ka viņa negribēja knee high zeķes? Uzmērīja, saprata, ka ir par īsu vai garu un viss. A ko.

M Melisa555 05.12.2019

Man ir šīs zeķes un viņas ir knee high.;)