www.sudzibas.lv H&M Ļoti slikts serviss

H&M - Ļoti slikts serviss

Hm interneta veikals - serviss vienkārši nekāds, nosūtot iegādāto preci atpakaļ ar kurjeru, nevienu atbildi par preces saņemšanu un naudas atmaksu nesaņemam, komunikācija ļoti slikta (bez tam tikai angļu valodā!) nākās entās reizes par sevi ar e-pastiem atgādināt lai saņemtu samaksāto summu atpakaļ. Neiesaku iepirkties HM internet veikalā!

05.12.2019

K

A asdfghjklzxcvbnm 04.03.2020

Lai nu ko, bet vainot kompāniju, jo nezini, kas rakstīts. Varbūt jāsāk ar faktu, ka nepasūti, ja nezini privātuma politiku noteiktajā kompānijā. Pirms katras pasūtīšans tu piekrīti, ka apzinies nosacījumus tajā sakaitā atgriešanas, hallo nu valodu nezināšāna gan ir stulbs eimesls pasūtīt. Nedari, ko nezini mācība uz mūžu

к кардан 02.02.2021

Man ir tas pats. Viņiem nav apkalpošanas. Pasūtījumu ar kurjeru nosūtīja atpakaļ. Par to nav paziņojuma. Kontaktpersona neko nevar pateikt. Nav naudas, nav pasūtījuma. Arī neiesaku iepirkties HM internet veikalā!