Hipoteku un Zemes banka - zog naudu

Uzmanibu, uzmanibu!!!
Nekad un nekados apstaklos neielaidieties nekados darijumos ar Hipoteku un Zemes banku, teiksim ta-jau pietiekami bija dzirdets par si krapnieku sekrora-tiesi banku-nekaunigo un noziedzigo ricibu, bet nu sis gadijums parspej visas iespeajamas robezas....
Pats dzivoju Vacija, ir tur iekartota dzive utt, loti biezi sutu naudu radiem un draugiem uz LV, lielakas summas biezi vien caur WESTERN UNION, viss bija ok.. Nolemam iegadaties Latvijas loti lielu,pelnu nesosu uznemumu, sim nolukam mums radinieks no Vaciijas izsutija tantei uz juridisku kontu 3,7 milj eur, ar atbilstosu pamatojumu utt. Paraleli saja banka mums ienaca ari neliela summa ka samaksa par pardoto dzivokli, kam ir ligums utt-protams, si nauda, nemot vera kads izglitibas limenis ir musu valsts uznemumos stradajosajam sievietem, tika ieskaitits saja pasa juridiskaja konta, lai gan tika noradits privats konts.
Un ko jus domajat- musu slavenas meslu bedres likumi redziet laikam aizliedz parastajam mirstigajam atlauties kko iegadaties, un turet naudu banka- vini panem un so kontu vienkarsi nobloke, pamatojot to it ka ar to ka nepieciesami dokumenti saij summai, tas tagad sanak, ka musu onkulim tagad ir japierada kkadai smirdigai Latvija, ka vins redziet ir so naudu nopelnijis.. Tur jau ta lieta., ka vinam si nauda ir pilnigi oficiala, tikai kas ir kkada Hipotekuy banka, lai tada Vacija izdotu sadu informaciju, padomajiet pasi. Par so summu jau ir nomaksati legali nodokli Vacija, ta ir cilveka pelna, kamer mums butu vel kkas jamaksa sitiem mesliem...????

Ja kads kko sajedz saja banku sistema, un zin, ka so naudu atgut(mazajai summai ir departamenta dokuments, kas apliecina pardosanas faktu), pa lielo-domasim, un kas var tiesam reali palidzet atbloket kontu un atgut musu lidzeklus, rakstiet, 30% ir Jusu! Epasts ir [slēpt]@inbox.lv.

K

G Giii 21.09.2012

Neviens neko nezog! Katras bankas pienākums ir rūpīgi pārbaudīt jebkuru darījumu virs 15 000 EUR. Jūsu gadījumā summa ir ļoti liela, līdz ar to banka ir veikusi pārbaudi un atzinusi šo darījumu par aizdomīgu, nobloķējot Jūsu kontu uz laiku, līdz Jūs apstiprināsiet, ka pārskaitītie līdzekļi ir pilnīgi legāli, kā to nosaka Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likums. Slikti, ka banka Jums neizskaidroja, kas ir noticis, bet pēc Jūsu rakstības stila varētu noprast, ka Jūs nemaz neklausījāties. Ieteiktu nomierināties un sazināties ar banku un noskaidrot, kas ir nepeiciešams, lai apliecinātu naudas izcelsmi un pēc iespējas ātrāk atbloķētu kontu.

U User129630p 21.09.2012

Man liekas, ka bankām pašām zibenīgi jānoskaidro lietas būtība un klients nedrīkst ciest.
Piem. Amerikas onkulis atsūta lielu naudu, - un man vēl jāskraida, varbūt pat uz Ameriku jālido, lai pierādītu kas ir kas. Vismaz pēc Giii komentāra beigām tā var saprast.
Par smirdīgo Latviju jāsāk piekrist. Nu tiešām vairs nav labi!

Ausainītis 21.09.2012

Tāpēc jau visi sevi cienoši biznesa cilvēki savu biznesu piereģistrē citās valstīs, negaidot, kamēr LV tos atstās plikām pakaļām.

K kuku2013 22.09.2012

Smikna, Tu ar savam piecam augstakajam izglitibam un magistra gradu vari iet paslaucit ielas, ja smadzenu nav, tad neviena izglitiba nepalidzes... 30% no Irijas senu lasitajiem ir ar augstakajam izglitibam, pilna Londona Latvijas bomzu ar augstakajam izglitibam, Vacija puse auslanderi strada darbu, kuru pat vacu bomzis nedaris-ta ka piever ludzu savu maizes kratuviti, ok?
Nauda jau ir parbaudita, no ienakosa gala viss ir ok, bet seit redziet skaidru naudu iznemt nevar, tikai ipasuma iegadei.
Ta nirgasanas no valsts un banku puses(mana sudziba seit nav vieniga, tadu ir desmitiem, tiesi par banku darbibu, apkalposanas limeni tajas, un kopejo attieksmi pret klientu ka tadu), butu vienkarsi japamaina- bet ja visi tikai blaustisies seit, un neko nedaris, tad mums turpinas plutit uz galvas, gan bankas, gan valsts, gan ari lidzcilveki.Ja jums tas patik, dzivojiet, mes kluset netaisamies!!!

J judzin 22.09.2012

Divaini piedavat 30% no tik lielas summas. 3%- jau liekas par daudz - bet ja 30 - kaut kas "netīrs". Atdot vairak par millioni tikai ka negribos aizlidot uz Vaciju pēc dokumentiem??? Tie acimredzami būs nepieciešami advokati un gadi tesašanas ipaši pēc tam kad jūs izlikat visu informaciju tik publiska vidē.

K kuku2013 23.09.2012

Paklau, Judzin, gudriniek, musu nauda banka ir pilnigi legala, un man nekas saij debilajai valstij nav japierada. Tapat savu panaksim, lai ko mums tas maksatu. Ja jums tas sagada baudu-jums dirs uz galvas, bet jus dejojat un dziedat slavas dziesmas, tad man tas nu nemaz nepatik... Dzivo ka maki, un nemaci citus...
Un ja Tev kkas liekas, tad vajag kristities, skaidrs. 30% ir piedavata summa, precizak lidz saij summai, atskiriba no izdarita darba apjoma, bet nu skiet seit nevienam smadzenites tada limeni nedarbojas, nerunajot jau par talako...DD

N nika1 23.09.2012

Izsmeļošu komentāru sniedza Giii. Un tiešām, ņemot vērā tik daudzas gramatikas kļūdas Tavā, kuku2013, tekstā, rodas jautājums par Tavu izglītības līmeni. Palasi LV likumus.

Z zaneee 23.09.2012

No banku sistēmas sajēdzu daudz. Un pēc teksta teikšu tā. Likumus neizdomā banka. Tos dzemdina mūsu Saeima. Palasi likumu par Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanu.., un viss taps skaidrs. Miljonus patiešām nedrīkst sūtīt šurpu, turpu, bez dokumentiem, ka tā nav tikai un vienīgi uzpūsta naudiņa, par kuru var smuki atmazgāt nodoklīšus...:)) Veikmi!:)

J judzin 25.09.2012

kuku2013 - jūs esat parak agresivs. Tie dauzi cilveki jūms iedeva realos bezmaksos padomus ka jarikojas, bet jūs stāvat uz sava- visi ir stulbi, taisnība tikai jūms. Nezinu par kadu piena biznesu jūs runajat, bet ar tadu atteiksme pret cilveci jūms būs gruti kaut ko uzsakt vispar.