www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Sveiki... Šodien biju iegriezusies Hesburger Merķeļa ielā, pasūtīju kebaba komplektu, kas ir no aplikācijas, piekodināju, ka vajag neaso, jo, tomēr asus ēdienus neēdu. Pārdevēja, protams, to dzirdēja, bet nu es nebrīnīšos, ka viņa to laida gar ausīm. Protams, savu pasūtījumam es saņēmu arī fantas dzērienu, bet kad pajautāju, lai izsniedz salmiņu un vāciņu viņa man atbildēja: “mēs salmiņus un vāciņus izsniedzam tikai kad pasūtījums tiek veikts, līdzņemšanai” maz, ka viņa man izsniedza neasā vietā aso kebabu, tak viņa vēl atļāvās tā pateikt. Cik hesburger restorānos esmu gājusi, tik vienmēr man tika izsniegts dzēriens gan ar vāciņu, gan ar salmiņu.

11.01.2020

R RXX 11.01.2020

Kam jums vajag to vācinu un salminu? Es pilnībā atbalstu šo politiku.

L Linda Ivanova 11.01.2020

Tas ir normāli,ka cilvēks paprasa salmiņu,lai nenosmērētu savas drēbes.

Nē! Tas ir nenormāli. Ja tev tik ļoti uz pohām trīc rokas, ka nespēj pat padzerties tupi mājās un lāpies! Ko tu vispār no sevis esi iedomājusies!

L Linda Ivanova 12.01.2020

Jūs,kad paši sūdzaties,tad jau nav nekā

BondsBonds 11.01.2020

No salmiņa dzer slimnīcā, kad lūpa pārsista vai ar vāciņu mašīnā, lai neizšļakstas pa salonu.

veesaa007 11.01.2020

Kādam ruksim ir jābūt, lai dzerot no glāzes, nosmērētu savas drēbes? Mājās tēju vai sulu arī dzer ar salmiņu? Nākamreiz paprasi priekšautu, lai ar kebabu nenosmērētu drēbes.

T tieši tā 12.01.2020

Uz čeku kaut vai paskatoties viss skaidrs. Kā ir jāēd, lai ēdiens un dzēriens pa gaisu lidotu? Un es arī ļoti atbalstu politiku neizsniegt salmiņus. Tā jau plastmasas daudz. Tagad, kad man dod salmiņu piekodinu, ka nevajag nemaz (ja ēdu uz vietas).

L Linda_J 12.01.2020

Šis ir šaubīgs portāls, kura vadība iatrodas Baltkkrievijā. Un šeit sūdzās šaubigas personas, kuras vada emocijas nevis saprāts.

K Kristîne Broka 18.01.2020

Sāksim ar to, ka burgerus vai jebkuru edienu gatavo virtuvē, virtuves darbinieks. Pārdevējs jeb kases darbinieks pasniedz kartupeļus un dzērienu. Kā tiek pagatavots burgeris ir atbildīgs virtuves darbinieks.
Ja ir kādas nesaskaņas vai nesaprašanās, protams, var doties pie pārdevēja un jums tiks pasniegts jauns burgeris nevis pa taisno bliezt iekšā sūdzību.
Salmiņus un vāciņus dod tikai līdzņemšanas pasūtījumiem vai maziem bērniem ar bērnu komplektiem un tml.
Vajag arī saprast pārdevēju. Nejau viņi visu var zināt. It īpaši , kad ir garas rindas. Un nejau viņi var visu atcerēties. Visi taču ir cilvēki .
Un tomēr, ja vajag neasu, ir taču arī visi citi burgeri un to komplekti, kuri ir neasi. Ir tikai 2 asi burgeri un tu izvēlējies vienu no tiem. Kuru ņem pārsvarā tikai asu un asu ēdienu mīļotāji.