www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

7 augusts atnācu ēst, meitene strādā gan pie kases, gan arī apkalpojot automašīnas. Zālē Rinda es biju pēdējais, ieradās vēl viena meitene, es domāju nu vel drusciņ abas ātri tiks galā! Kopumā meitene paņēma vienu klientu un aizgāja. Pēc minūtes 5-atgriezās, ņema nākamo klientu. Savukārt es stāvēju 20 minūtes un aizgāju majas izsalcis! Ja es paliktu, tad es noteikti gaidītu vēl 20 minūtes! Nākamreiz, ieradīšos ar automašīnu, izskatās kā tur apkalpojams būs ātrāks

08.08.2020

V VilnisBanga 12.08.2020

Tie darbinieki vispār roboti ir. Es nevaru mašīnā ar handsfee normāli runāt un braukt, smadzne error met :D a tur meitene apkalpojot mani pie kases izrādās, ka vel runā ar automašīnu pie pasūtījuma un bez maz vai vel burgeru taisa mazgājot fasādes logus. :D