www.sudzibas.lv Hesburger pavirš darbs

Hesburger Sigulda - pavirš darbs

ASUS edienus nevaru est, vienmer Hesburger restoranos pasutu visu BEZ asumiem, un JAU KURO reizi, aizbraucot majas edot vai nu pamanu, vai sajūtu ka ir ar visiem asumiem. NU KAS TAS IR.... cik var! Pardevejas tikai ļirinās ar klientiem, un ludzu rezultats. labi vienreiz, bet vairakas, taaa nedrikst, mazliet uzmanigak!

M mierigaa 06.02.2015

nesaprotu, kapec vispar ej uz Hesburger ja ir taada problema...

A alda112 06.02.2015

man vispaar likaas, ka aitas eed sienu.

M meitene3 06.02.2015

Gribu un edu, ir lietas ko nevaru.kapec man ir jaad ass, ja man tas negarso, viss parejais garso! tapat, ka daudziem citiem, kaut kas negarso, kaut ko nedrikst, vai ir alergija, tadel tas nozime ka es nedrikstu tur iet un est- tik elementaru lietu paludzu, nelikt asumus, viss. .

M meitene3 06.02.2015

cik zinu - KLIENTAM VIENMER TASINIBA! un ja bus vel tadas kludas sudzesos vel!

Ontūns 06.02.2015

Tev vajag labu spraudienu, nevis ēst Hesburgera draņķus

T trakotais 09.02.2015

nepatīkami, bet tas ir noteikti dēļ, ta, ka viņi automātiski gatavo visu un nav laika aizdomāties, ka vajadzeja taisīt neasu.