www.sudzibas.lv Hesburger Saindēšanās

Hesburger - Saindēšanās

Saldus Hesburger, A9 šoseja

ar vīru iegādājamies Kebaba Burgera un vistas Tortiljas komplektus. Šīs pašas dienas vakarā abi vēmām, caureja, drebuli un augsta temperatūra. Visi simptomi turpinājās 2 dienas.
Asins analīzes apstiprināja saindēšanos.
Abos ēdienos bija viena un tā pati oranža mērce, kura varēja arī izraisīt šo saindēšanos.

Esiet piesardzīgi un noteikti neiesaku apmeklēt šo iestādi.

J

_ _Barons_ 14.02.2020

Vērsieties ar pierādījumiem pie firmas vadības.

J J.Fjodorova 15.02.2020

Atrakstīja vienu emailu vini, tagad klusums no viniem.

Saivii 14.02.2020

Asins analiizes arii apstiprinaaja,ka tieshi Hesburger oranzhaa meerce pie vainas?

J J.Fjodorova 15.02.2020

Izlasiet kārtīgi pirms “gudri” komentēt.

O Otis 15.02.2020

Jautājums bija cits - vai analīzes tieši apstiprināja, ka vainīga ir tā mērce. Lasīt var visu kaut ko tagad, bet sūdzībā nav ne vārda, ko ēdāt pirms tam, ko ēdāt vai dzērāt pēc tam. Ir daudzi apstākļi, kas var izraisīt šādas sekas. Pat vēdera gripu var noķert jebkurā sabiedriskā vietā. Es jau tagad negribu teikt,ka Hesītī viss ir ideāli, bet ja būtu vēl kādas citas sūdzības par tieši konkrēto lietu, tad tas jau kļūtu objektīvāk. Visādi citādi te pilns ar sūdzībām par ''vemjošiem'', ''caurejošiem'' gadījumiem.
Kā minēts augstāk, tad vērsieties pie paša Hesīša ar konkrēto sūdzību. Ja analīzes kaut ko konkrētu pierāda , tad arī viņiem būs pamats par to sākt uztraukties.