www.sudzibas.lv Hesburger Darbinieki nemāk sasveicināties un būt pieklājīgi

Hesburger Origo - Darbinieki nemāk sasveicināties un būt pieklājīgi

Katru reizi ejot uz šo ātrās ēdināšanas restorānu pasūtot ēdienu uzsāku saruna ar pieklājīgu sasveicināšanos labdien vai labvakar, 8 mēnešu laikā laikā neesmu vēl nekad saņēmis pretī tādu atbildi, tikai standarts - dzēriens? mērcīte? tas būs viss?
Un tas arī viss.
Vai tiešām ir tik grūti būt pieklājīgiem un sasveicināties? Vai tad to darbā nemāca? Es strādāju ar klientiem un sasveicinos pilnīgi ar katru, man tas grūtības nesagādā, tas taču ir iemācīts no bērnības.
Lūdzu pamāciet savus darbiniekus būt pieklājīgiem!
Paldies!

K

veesaa007 26.03.2017

Priecē tas, ka cilvēkam tik vien to problēmu, ka ar viņu nesasveicinās. p.s. Esi redzējis, kādā tempā notiek darbs Hesburgerā? Ja gribi, lai apkalpojošais personāls lec apkārt, tad ej uz restorānu, kur pasūtījumu pieņems pusstundu un vēl stundu gatavos.

V vienaldziba 28.03.2017

Kāds temps? Kapec citi var sasveicināties un vispar ar to sakas saruna! Un vispar kapec jaiet uz tādiem ātrēdināšanas vietas nevaru nosaukt par restorānu jo vini nav! Tur vnk visa pārtik ir nāve!