Hesburger - Krāpšana

Šodien iepirkos hesburgerā valleta! Šausmas.. Paņemam līdz, nepasktījam uzreiz-mūsu vaina, bet nu tomēr, vai tā ir jādara: kola atšķaidīta ar ūdeni, garšas nekādas, fri kartupeļi nebija vispār.. Naudu samaksājam, kā par vistas burgera komplektu.. Un tā nav pirma reize! Otro reizi kaut kas trūkst, meitenes strādā ātri, bet tas nav tā vērts, jo piešmaukt var īpaši bērnus!

31.08.2020

Atbilde no Hesburger Support Pārstāvja atbilde 02.09.2020

Labdien. Mēs atvainojamies par šādu gadījumu mūsu restorānā t/c Valleta.
Aicinām sazināties ar mums, rakstot ziņu uz [email protected], kur mūsu kolēģi piedāvās konkrētajam gadījumam atbilstošu risinājumu.

Paradeez 31.08.2020

Hesburger tas jau ir sistemātiski, cik ilgi cilvēki nesekos līdzi tam, par ko naudu maksā, tik ilgi darbinieki turpinās to darīt.

N Noboby 31.08.2020

Es Tev ieteiktu pataupīt maisiņu kurā bija viss salikts, pagaidīt kad viss iznāks ārā un ielikt to hesburgera kaku atpakaļ un pateikt ka Tev pārdeva jau pārstrādātu burgeru

T Taisnīgums99 31.08.2020

Taa kolu tur taada jau ir 15 gadus. Tad nu gan jaunums!

Z Zane Žanete 01.09.2020

Kā es varu piekrist! Man bija tieši tas pats. Tiesa, 2 nedēļas atpakaļ. Sūdzību nerakstīju, domāju, ok, kam negadās, bet redz kā. Kola bez ledus, atšālējusies, bezgaršīga, pilnīgs ūdens + saldējuma virpulis aboslūti izkusis pļurā. Vispār, viss slikti Valletas Hesburgerā. Tur vairs nekad un nepar ko.

retas_sudzibas 02.09.2020

Tieši šī iemesla dēļ visu saņemto pagaršoju netālu no kases. Vienreiz tā arī frī kartupeļus atdevu atpakaļ ( cieti, bezgaršīgi) ar ievada tekstu - a Jums pašam tādi garšo? Atvainojās un pārtaisīja.

N niknaisxxx 05.09.2020

Kola, ja pareizi zinu, ir koncentrāta sīrups ar gāzētu ūdeni, kas jaucas kopā, līstot glāzē. Tāpēc, ja ieskatās pie ieliešanas, tad liekas, ka sajaukta ar ūdeni.