www.sudzibas.lv Hesburger Apkalpošana

Hesburger - Apkalpošana

Lavakar, šodien ar draugu bijām aizbraukuši uz mīļāko hesburger restorānu,kas atrodas Ainažos, parasti iepērkamies reti un ņemam katrs pa 20€. Kā parasti ierodamies vienai Meitenei ir kādas problēmas ,ka mēs ņemam tik daudz, mēs gaidam un viņa saka” lai jau gaida savus 50burgerus” ktv mēs neņēmām tik daudz, un čukstas itkā aprunātu! Bet par ko viņiem maksā!
Tas jau arī viņiem ir labāk, nevis tikai mums!

C Cilvēks16 03.06.2018

Viņiem nav nekas labāk, jo maksā stundas likmi, par iztirgoto piemaksu nav, tas ir arī strādājot lielveikalos.

D Dacе 04.06.2018

Piekrītu autorei! Man arī patīk paēst, bet kad atnāku, visi aizskrien pa m!alām

D Dacе 04.06.2018

Tāpēc tagad ēdu McDonaldā

Dainis 04.06.2018

Katrs uz 20 eur? Atnācāt paēst pirms kārtējā insulta?

C critical thinker 04.06.2018

varbūt viņi ņem katrs kādus 8 burgerus, bet katrā tikai iekožas, degustē. vai varbūt kaltē un ēd nedēļu

K Krista Liepiņa 02.07.2018

lūdzu gudrie nerakstat lieki, Paldies tie kas piekrīt! kāpēc ,tad ir sudraba līmenenis , zelta? Jo vairāk pērc ,jo tuvāk esi kādam līmenim!

Andris Sa 06.06.2018

Hesburger - the best!