AtrisinātaHelvijs Blūms / Helvijs Hamiltons - Krāpniecība

Vēlētos pastāstīt par neuzticamu personu, diemžēl mans radinieks, kam nevar uzticēties. Pirms dažiem gadiem izmantoja sava tuva cilvēka nāvi, lai izkrāptu naudu no manīm 200€. Lūdz lai aizdodu sakarā ar bērēm, tajā brīdī strādāju ārzemēs, pēc labākās sirdsapziņas vēlējos palīdzēt radiniekam un aizdevu 200€. Teica kad ados tuvākajā laikā, bet gaidu vēl joprojām, aizbildinās katru reizi kad rakstu, sola adot pēc pāris dienām, bet ir pagājuši jau vairāki gadi. Ja cilvēks šādi var izturēties pret saviem radiniekiem tad nevienam neieteiktu neielaisties ar šo personu nekādās biznesa darīšanās, jo visu laiku ir tikai attaisnojumi vai aizbildināšanās. Šobrīd tā nauda man ir vajadzīga, bet neskaitāmas reizes lūdzot to adot, saņemu tikai attaisnojumus un aizbildinājumus un solījumus kad ados tuvākajās dienās, tomēr naudu līdz šim neesmu saņēmis, pat ne centa! Cilvēks nodarbojas ar savu biznesu, ienākumi ir, liek bildes ar visādiem notikumiem, mašīnām kuros tērē daudz naudas, bet lai atdotu parādu neliekas ne zinis! Visiem iesaku uzmanīties! Un neizmantot viņa pakalpojumus!

Papildināts Raimonds Grieteens 03.03.2017

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Raimonds Grieteens 03.07.2018

Domstarpības nebija saistītas ar komercdarbību.

Oļegs Zatlers 03.03.2017

Tā ir ar tiem radiniekiem. Labāk nekad principa pēc neaizdot. Tas pats ar draugiem. Kā jau saka "gribi pazaudēt draugu, aizdod naudu".

K Kuzzijs 04.03.2017

Varbūt maldos, bet, vai šis nav tas puišelis, kurš laiku atpakaļ, pa laukiem, ja nemaldos, Grobiņas puse, klīda apkārt ar viegla paskata meičām, kurš tikai dižojas, ka ir turīgs, bet ,īstenībā ir plukata un nodarbojas ar mantu pārvešanu ar busiņu? Tikai toreiz nebija bārda vēl izaugusi un izskatījās pēc piena puikas ar apaļiem vaigiem, kurš slēpjas aiz mammas priekšauta. Vai turīgi vīrieši nodarbojas ar tādiem darbiem? Nav ne vīrietis, ne turīgs. Interesanti, vai cilvēkiem nav nekas nekad pazudis no pārvadājamām mantām? Varbūt nav pamanījuši?
Iesaku vērsties policijā. Tava sarakste ar to mīksto ir 100% apliecinājums tam, ka viņš ir parādā. man bija līdzīga situācija ar citu nekauņu. Pateicoties iesniegumam un policijai naudu dabūju atpakaļ. Nevelc garumā, rīkojies. ja puišelis Tev neko nav samaksājis, tad arī nesamaksās. Un neņem kaut kādas kapeikas, bet caur policiju pieprasi visu summu. Šīs īsziņas tev ir kā ideāls pierādījums!