Helvetia Direct Marketing - Nepamatoti rēķini

Ir tāds mistisks uzņēmums, kurš izplata nelegālas nekur nereģistrētas zāles.Vni kaut kur uzzin cilvēka mājas adresi un telefonu.Tad viņi uzbāžas ar savām brīnuma zālītēm.Sola atsūtīt pa pastu.Tad kad viņus atšuj, tad vini sāk sūtīt mistiskus rēķinus par itkā izsūtītām zālēm.Pēc tam kad gribēju uzzināt viņu atrašanās vietu, lai noskaidrotu domstarpības, tad atklāju, ka kompānija strādā nelegāli kurai nav savas ne atrašanās vietas ne arī juridiskās adreses.Ir uzrādīts tikai viens telefona numurs 66013011 kurs atrodas kaut kur mistiskā zvanu centrā, kurā strādā ļoti nesavaldīgi operātori.Uzņēmums ir reģistrēts kaut kur mistiskā vietā ar reģistrācijas numuru CZ28400658 kurš nu ne kādi neatbilst LR uzņēmumu reģistra piešķirtajiem numuriem.Domāju, ka citās valstīs šo bodīti ātri slēgtu.Esiet modri un pirms darījuma uzziniet vai šim uzņēmumam ir tiesības darboties LR .

U

U upene 27.01.2013

Man arī gadījās iekrist uz šo Helvetia, tagad nak reķini par nepiegādātu sūtījumu, un sazvanīt viņus vispār nav izdevies, esiet uzmanīgi, krāpnieki.

S santain 25.02.2013

Nevajag rakstit to par ko JUms slimkums pat uzzinat, CZ cehija, uznemums ir registrets! produkti ir registreti latvijas PVD.ar likumdosanu tas ir pietiekosi.esmu klients jau 4 gadus nekad nav problemu, gribu pasutu, gribu atsakos. ne viss der, ne viss patik, bet uz aptiekas preci ari ir alergija no tabletem ko izrakstija arsts bija tada lekme kad knapi atgrieza uz zemi! tur neviens nav pasargats. bet principa prece patik.ir bijusi problema kad atsakos un piesuta vel vienu, bet ta jau ir cela kad zvanu, sutiju atpakal pasts pazaudeja! zvaniju, teicu kad izsutiju, atsutija iesniegumu divainu biskin, bet parakstiju un pretenzijas pazuda tagad pasutiju atkal.gaidu 2 nedelas redzesu ka bus.

G Gulbenietis 09.03.2021

Tu ir no tiem, kas atbalsta visādas uzbāzīgus tvshopextra :D

S SarmīteOzolina 02.03.2013

Tā jau katra cilvēka darīšana viņš pasūta jeb nē šos produktus. mani konkrēti neapmierināja fakts ka pēc iepazīšanās pakas saņemšanas viņi bez pieteikšanas sūta tik nākamās pakas. Kaut gan pievienotajā pavadrakstā bija izceltiem burtiem skaidri un gaiši izceltiem burtiem rakstīts ka ja vēlas papildus tad jāzvana. Nu katra iepakojuma atpakaļsūtīšana maksā gandrīz 2 latus. Bet ja "nepanesu " konkrētos uztura bagātinātājus, tad man viņus nevajaga un es nezvanu.

L leonoo 23.04.2013

Santiņai, , , , , kāda tur kārtība, kā Jūs zināt, ir reģistretrēti vai nav, es no sūtījumiem atteicos, saņemot janvārī otro paku, pirmā līdz šim nav saņemta, tikko atnāca rēķins vēl par diviem mistiskiem sūtījumiem, nevienu no tiem neesmu saņēmusi, bet rēķins nāk, interesanti par ko?Turklāt ja janvārī atteicos, kapēc vēl sūta.Palasiet informāciju, jau pat PTAC brīdina par krapšanos šajā firmā.

S serlana 29.06.2013

PIEKRITU TELF.PIEDĀVĀJUMAM IEPAZĪTIES AR Patch Hao Pi plāksteri.pēc sūtījuma saņemšanas tā pati persona apjautājās kā paticis plāksteris un vai nevēlos vēl saņemt šo preci.Tik pat laipni atteicos un sacīju, ja radīsies nepieciešmība vēl, tad zvanīšu par uzrādīto tel Nr. 06.07 .2012.g.Pēc 2. mēnešiem saņēmu nepasūtītu otru sūtījumu, kuru sūtīju appakaļ sep.mēn.
Adrese bija A/K 32, RĪGA.1044 tel Nr 660 130 12 Viļņā ?

Ši gada sākuma saņemu atgādinājumu par it kā decembrī izsūtītajiem plāksteriem un par kuriem nēesmu apmaksājusi rēķ.Rēķinam klāt vēl pieskaitīta parāda administrēšanas maksa 5 ls.Preci nēesmu saņēmusi, bet rēķinu gan.
Pie 1mā sūtījuma pievienota īpatna GARANTIJA:
1.Saņemot rēķinu lūdzam nomaksāt 15 d.laikā.
2.Ja nevēlaties paturēt preci, lūdzam neaisaiņot un 15 d.laikā atdot.Preci atdodot, būs jāsedz piegādes izdevumi.
3.Nekvalitatīva prece tiks apmainīta bez maksas.
4.Ja VAIRS NEVĒLATIES BŪT KLUBA BIEDRS (KAS PAR KLUBU, KAD TUR ESMU IESTĀJUSIES ??)lūdzu vēršties Kl.
apkalpošanas nodaļā.
5.Ja izlaidīsiet nākamo sūtījumu, lūdzu, informējiet pa tālruni 06.07.2012 ???? Iespaidīgi!

Pārdevējs tiek uzrādīts DirectMarketing Reģ.nr - - A/K.RĪGA, 1044.Kl.apkalpošanas nod.Viļņā tel vēlreiz 660 130 12
Šķiet vienai firma pārtapusi par nākamo un ar tiem pašiem niķiem-sūtīt preci pret Kl gribu, neatsūtot vispār nelūgto preci, atsūta rēķinu un tad turpināt ar draudu vēstuli.S.LIEĢENIECE. 14.06 2013

V viktors75 18.07.2013

arī mums ar vīru n'
ak kaut kādi rēķini par plāksteriem, kurus neesam ne sūtījuši, ne saņēmuši.Pat nezinam kādi viņi izskatās, un nu jau soda naudas krājas, sola sūdzēt tiesā.Ko mums tālāk darīt, kā tikt no Jums vaļā.?

B Binga 25.09.2013

2012. 29.novembrī man pienāca iepazīšanās sūtījums(plāksteri 4.49 Ls). Saņēmu, pamēģināju- neder. Kož. 31.11.2012 nespējot sazvanīt, uzrakstīju epastu [slēpt]@dmarketing.lv, ka paldies par sadarbību un atā. 24.12 decembrī man pienāca atkal šie plāksteri, bet jau par 18 Ls. Biju atteikusies laicīgi, kā rakstīts uz garantijas lapas, vajagot atteikties vismaz divu nedēļu laikā, lai nepaspēj izsūtīt nākamo pēc mēneša. Es atteicos trīs dienu laikā.
2013.25 maijā man pienāca rēķins par tiem plāksteriem. Rakstu, ka neko nemaksāšu, jo esmu oficiāli atteikusies, zvanīju- šie saka, jā, redzam, jūsu epasts ir piefiksēts un bāzē atzīmēts, ka esmu atteikusies! Kur problēma? 21. gadsimts!
Lai pa pastu atsūtītu atpakaļ, vajag tērēt SAVU NAUDU. Kāpēc? Saprotu, ja nebūtu ko pareizi izdarījusi, nokavējusi vai kā. Bet te viss ok. Kāpēc man jātērē sava nauda, laiks utt par to, ka viņi man izdomājuši uzdāvināt vēl vienu iepakojumu, kas man neder!!!
2013. 24. septembrī man atkal pienāk rēķins un soda nauda 5Ls. Smuki, nu!! Rekets un vistīrākā izspiešana, cerībā, ka klients gan jau samaksās, ja piedraudēs ar tiesu instancēm.
Šoreiz sorry, neesmu neko sūtījusi, nokavējusi utt. Esmu atteikusies laicīgi. Tā kā laikam ar to vēl nekas nebeigsies... Būs laikam turpinājums! Galvenais visi meili ir saglabāti, lai varētu pierādīt. Interesanti, kur tās visas kompānijas izrok visus klienta vārdus un telefona numurus, vai Latvijā nedarbojas personu datu aizsardzības likums??? Tā kā skataties, no šiem pa gabalu!!! RIKTĪGĀ KRĀPNIEKU KOMPĀNIJA! ar cieņu, Inga

S santain 14.10.2013

A kads sakars Helvetia ar kaut kadiem plaksteriem? Cilveki Jus laikam nemakat izlasit pat pavad rakstus

G gustavs123 31.03.2014

He he es tadu rekinu sanemu pagasnedel, uz 60 eiro esot sutijusi. Plus kavejuma maksa utt. Tagad nezinu ko ar tadu rekinu iesakt. Aizrakstiju uz pateretajiem, gaidu atbildi.

U User9396 15.04.2014

Jāsūdz šos krāpniekus tiesā un jāraksta policijai iesniegums par krāpšanu, nepamatotu naudas izspiešanu un neatļautu medikamentu tirdzniecību.Kā arī patērētāju aizsardzības centram.

A Abigaila 13.08.2014

Jāieiet http://www.ecclatvia.lv/
Jāuzraksta sūdzība par to, ka ir piesūtītas nepasūtītas preces, kuras tu esi atteicies saņemt. Jāpievieno savas vēstules Direct Mārketingam kopija par to, ka esi atteicies saņemt viņu sūtījumu un tāpēc neko netaisies maksāt. (ieskenēta. Ja nav tādas iespējas, to visu nosūta pa pastu.
Jāuzraksta otrai blēžu bandai Lindorfam, no kura praktiski uzreiz atnāk vēstule par to, ka viņu prasību neatzīsti, jo nepasūtītās preces esi atteicies saņemt un nekādu parādu neatzīsti, bet par Direct Marketing un Igaunijas firmu esi iesniedzis sūdzību Eiropas Patērētāju informēšanas centrā.

V Veda 08.12.2014

Arī es esmu iekritusi ar šo firmu. Kapsulas, kuras maksāja 32.73 eiro, nebija sliktas, bet kaut gan 27.03 biju samaksājusi internetbankā, maija mēnesī saņemu paziņojumu par neapmaksātu rēķinu. Zvanīju -teica ka nokārtosies. Taču šodien saņēmu jaunu atgādinājumu. Zvaīju bet neceļ.
Laikam nervus samaitāšu vairāk, nekā labums no šīm zālēm.

Vaida

O opnente 21.12.2014

Paldies Abigaila par padomu!

DirectMarketing ir vistīrākā krāpnieku banda. Viņi uzdarbojas atrodot pa telefonu vecus cilvēkus, pierunā pasūtīt preci, ne jau tikai vitamīnus, plāksterus, grāmatas, bet arī dažādas monētas. Par ļoti lielām summām. Šīs monētas tiek liktas vienkāršās vēstulēs, iemestas pastkastītē, pēc tam nāk rēķini ar uzrēķinātām pamatīgām soda naudām, klāt vēstulē draudi, ka tiks nodots Lindorff un draudiem, ka būs jāsedz arī tiesas izdevumi. Ja cilvēks ir vecs, un nestaigājošs uz pastu aiznest atpakaļ tādu vēstuli nevar. Ko šādā situācijā darīt.
Vēstulē pievienotais telefons 66013012 atrodoties Viļņā( tā rēķinā). Varot zvanīt no pirmdienas līdz piektdienai no 9.00- 17.00
Interesanti?!, un viņi ar mani runās varbūt latviešu valodā? Arī es domāju, ka iesniegšu sūdzību Eiropas Patērētāju informēšanas centrā. Neko atpakaļ nesūtīšu, kāpēc man jātērē spēki un nauda krāpnieku bandai.
Rīgā mistiskā LV-1044 AK 32. Vienu sūdzību jau pavasarī uzrakstīju un aizsūtīju atsūtītos krāmus ierakstītā vēstulē, ar brīdinājumu, ka, ja vēlreiz traucēs 95 gadīgu cilvēku un uzmāksies ar saviem piedāvājumiem, nodošu Policijai. Atbildes nekādas, tikai turpina uzmākties. Neskaitāmas reizes jau esmu uzmācīgos tirgotājus "atšuvusi", bet mana 95 gadīgā mamma dzīvo viena un nemāk uzmācīgās "Sūdu mušas" atšūt un nolikt klausuli pārtraucot sarunu.
Firma bez juridiskās adreses, bez reģistrācijas numura Ir tikai bankas konti !!! Kāpēc tik slepeni? Tātad nav godīgi.

D domaajosha 06.02.2015

Sakiet, lūdzu, vai kāds ir uzvarējis cīņu ar šo vājprātīgo teroru un var padalīties ar recepti KĀ gūt uzvaru?! Nu arī manu ģimeni ir skāris šis kropļu kantoris, jo tikusi apvārdota mana 85 gadīgā vecmāmiņa! Nesagaidījuši laicīgu samaksu zvana un terorizē un uzplijas atkal ar savām nožēlojamām kapsulām!

V VladJust 07.05.2016

Sveiki, man sanaca vinjus tik gala. Es pateicu viniem ka man vinju prece nav vajdziga un es neko nemaksasu, kad vini saka teikt ka ir jamaiksa vaj ies uz Lindrofu, es paprasiju laj man atsuta ligumu ar manu parakstu kur es piekritu laj man kaut-ko suta, liguma nav, paraksta nav tad es eju uz policiju un vairs man neko vini nesutija

E Exlex 21.02.2015

Jā, man arī nepaveicās! Sanāca tā ka manas slimības laikā šie uzplijās (bija neliels insults) kārtīgi mani apstrādāja.
Tagad priekšā kārtīga cīņa. Nez kā tas beiksies. Nez vai šie sātani varēs kādreiz mormāli nomirt!!

A aalise 10.03.2015

Tikai mieru! Piedzīt neko viņi nevar un saskaņā ar PTAC datiem, arī elektroniska atteikšanās, t.i. epastā ir derīga! Arī es esmu uzsākusi cīņu ar šiem kretīniem, jo viņi jau ir iesnieguši lindorfā prasību, ka ir jāapmaksā. Nemaksājiet neko, neparakstiet neko un vajadzības gadījumā uzzvaniet Patērētājiem, lai precizē, ko un kā tieši darīt. Arī viņi ir lietas kursā par šo situāciju.
Lai veicas!

V vējave 03.04.2015

Piedodiet, bet uzreiz vieglāk ap sirdi, ka ne es viena tāda muļķe!
Par to, ka Direktmārketing ir krāpnieki, nu arī man ir skaidrs. Tagad tikai jautājums - ko nozīmē lindorff, cik nopietni ietekmēs manu turpmāko dzīvi, ja viņi pārņems parāda piedziņu.
Nemaksāšu viņiem vairs ne centa. Jau vasarā samaksāju pasta izdevumus par nepareizās preces atgriešanu (zivju eļļas vietā šie atsūtīja Rožaino radiolu), tikai čeku esmu nolikusi tā, lai nepazūd :) Latvijas pastā uzzināju, ka vēlāk par 6 mēn no sūtīšas dienas, pasta sūtījuma kopiju var dabūt tikai ar policijas vai tiesas rīkojumu. Varbūt te kāds jurists var līdzēt tikt pie taisnības.
Patērētāju tiesību aizsardzības centru vasarā jau informēju, tagad viņiem vajag to čeku par sūtījumu, bet kā lai es tieku tai pasta arhīvā?

E eliza9 21.08.2015

Ari es iekritu. Atteicu jau decembri pa telefonu, bet vienalga atsuta, jo nakosais sutijums
itka esot cela. Labi, pagaidisu, samaksasu par diviem sutijumiem reize. Gaidu gaidu un padomaju, laikam sutijumu ir paspejusi aizturet-samaksaju. Pec divam dienam sutijums klat.
Tagad sanemu atkal- julija. Zvanu, sie saka, Piedodied, esot sistemas kluda, lai sutijumu atdodu
pasta un nebusot jamaksa, bet Pasts pieprasa par atpakal sutisanu 2, 46. Sanak ka man tomer
jamaksa par vinu sistemas kludu ari pec pusgada!!!
Vispaar jaaveersas televizijaa-''bez tabu''!!!lai visi zina par siem izspiedejiem.

A Agneshka40 03.03.2016

Man arī ir problēmas ar so ja tā var teikt"firmu".Saņēmu sūtijumu ar 180 kapsulām pastkastitē.Nākamajā dienā nesu uz pastu,lai sūta atpakaļ.Samaksāju ap 2eiro un viss.Bet ja nemaldos aizsūtija nejau uz A/K32!!!Pēc nepilna mēnesa saņēmu bridinājumu,ka nav samaksāts rēķins 50 eiro.Tas bija kaut kur decembra sākumā,un neticesiet vakar saņemu vēstuli''PER NESAŅEMTU SŪTIJUMU"kur rakstīts!!Mums ir patiesi žēl,ka minētā produkta sūtijums nav Jūs sasniedzis.!!talāk statistika par tādu pasta nolaidibu....Un otra lapa!!!Paskaidrojumi par nesaņemto sūtijumu(lūdzam sniegt iespējami detalizētu paskaidrojumu):!!!!!!!!Kā man tas jāsaprot?Un beigās vēl jautājums vai negribu sūtijumu atkārtot.Smiekli nāk,bet ko lai dara???It sevišķi ja sūtijumus sūta atpakaļ uz Igauniju.Vai Lietuvu?.Tas nav tik ātri.

A Agneshka40 03.03.2016

Bet tur patIr firma Helvetia DM A/K31Riga,ar kuru sadarbojos ilgu laiku,pirku kapsulas.Man palīdzēj un arī cena laba.Izbrīnija tas-IEKLAUSIETIE!-Nepiegādāto!sūtijumu jāatgriež:Kā to saprast?Un adrese ...Igaunija,turpretīm uz zālēm oriģinālā iepakojuma ražotājs ir čehija,Prāga.Tā tad cehija razo,Igaunija izsūta,Rīga saņem naudu.Pec šīs putras pārtraucu pirkt.2reizes nosūtiju atpakaļ un man uzreiz pazvanija sieviete ar jautājumiem,vai ir kādas problēmas?Teicu,ka iekrājies uz pāris gadiem.Tā ka ja" zelta zivtiņa"noraujas vini "ustraucās"