www.sudzibas.lv Helvetia Apotheke naudas izkrāpšanas mēģinājums

Helvetia Apotheke - naudas izkrāpšanas mēģinājums

Labdien, visiem! Lūdzu,lūdzu, nekad neko nepasūtiet no tādas mistiskas krāpnieku firmas 'Helvetia Apotheke'. Tā sevi dēvē par zāļu firmu un pievilina caur telefonu klientus,kuri paceļot klausuli kļūst par turpmākajiem maksātāju upuriem.Tā tas gadījās manā ģimenē ar manu vīru.Viņs vienu reizi piekrita kaut ko saņemt,jo isti nesaprata,ko viņam jautāja ( ārzemnieks ) un kad saņēma uz mājām kaut kādas 20 tabletes , saprata,ka par tām ir vēl jāmaksā 4.99. Bet viņam tika pateikts,ka viņš saņemšot dāvanu.Jā, tā bij dāvana,par kuru viņš pat samaksāja un teicu,lai vairs nekad nepiekrīt nevienam pa telefonu.Kad mēs bijām vienis prātis, nauda jau bij samaksāta,nolēmām,ka aizmirsīsim šo nelielo starpgadījumu.Tomēr pirms nedēļas mums uz mājām atkal pienāca identiski vienāds sūtījums -iespējams atkal 20 tabletes( pat netaisījām vaļā)-un tur jau bij norādītas jau 2 summas apmaksai par tām 20 tabletēm, bet ar piebildi,ka varot tomēr apmaksāt tikai vienu summu.Tās bij-6.79 un 7.79 eiro un vēl vienā vietā bij rakstīts,ka drīzumā pienāks nākošais sūtījums par 13.58. Nu mūsu pacietības mērs bij pilns un es šoreiz kā sieva vērsos patērētāju aizsardzības birojā pēc palīdzības ,bet mani laipni atbildēja,ka neko nevarot izdarīt,jo īstā firma atrodas ārpus Eiropas savienības robežām,lai paši tiekam galā. Tāpēc es nolēmu jūs visus brīdināt un padodiet ziņu arī pārējiem paziņām,lai neiekrīt uz viņu lamatām.Jo izrādās,ka šī nav sertificēta firma ,kura jau pāris gadus nodarbojās ar naudas izkrāpšanu no cilvēkiem un tas viss notiek caur telefonu.Ja tu esi viņiem nosaucis savu vārdu un adresi,tad viņi bez jebkāda apstiprinājuma to pieņem kā jūsu mutisko līguma parakstīšanu.
Esiet modri !

Vairāk sūdzības par Helvetia Apotheke

Kolta 13.02.2018

Pilnai laimei vēl pietrūka nosaukt personas kodu, konta nr, paroli un aizmugurējos trīs cipariņus.

donna b 13.02.2018

Bet kas tev trauce viniem nemaksat? Viniem tacu nav nekada liguma ar tevi, neka. Un kadi sutijumi, kas var pieradit, ka tu esi tos sanemusi? Es jau nekomentesu par viru, kas vienk. piekrit sanemt kaut ko, ko vinam nosauc pa telefonu.

Sigita Bronze 15.02.2018

muļķe tu esi. vnk izsvied tās tabletes un viss.