Pirmsskolas iestades Harmonija - Attieksme

Neieteiktu šeit nevienam ne strādāt, ne iekārtot savu bērnu. Ja vienīgi esiet gatavi strādāt bez maksas, vai bērnus atstāt antisanitāros apstakļos. Ar smaidu sejā tiks atlikta alga, jo vienmēr atradīsies attaisnojošš iemesls, lai nesamaksātu. Savukārt bērniem nav normāli kur iziet laukā, nerunājot jau par to, ka bērni tiek mazgāti tur, kur tiek mazgāti trauki.

B

Z Zinātājs100 11.08.2016

Šeit vajadzētu apmeklēt gan Valsts darba inspekcijai, gan Izglītības ministrijai, bet visvairāk būtu ko darīt ir VIDam!
Tur klusumā visu diriģē direktore Skaidrīte Čerevko, kas ir direktore, grāmatvede, sekretāre un algu izmaksātāja aploksnē!!!

P Pēteris Konutis 24.11.2016

paņemt svešu ir vieglāk nekā atdot savējo,tad lūdzu atdod kristiete-krāpniece,lai es vairāk par t(ar mazo burtu)evi nerakstītu,jo varu vēl.

S superzvaigzne 25.11.2016

Tā nav skola,bet zvēru dārzs,kur bērniem uz ceļiem jāēd pustdienas mūzikas klasē.Es domāju,ka lielākā daļa vecāki pat nezina kāda situācija valda skolā,kad viņi nav klāt.Ja neklausi,tad ņem aiz auss un aizvelk pie atpalikušajiem,bet atzīme būs 1,kaut gan viņš darbiņu pat nedabū darīt.Šeit direktorei varat aiznest naudiņu,bet bērnu turēt mājās-rezultāts būs vienāds.Jo nu jau vairāk kā mēnesi nav dziedāšanas stundas,bet angļu valodā iedota jauna meitene kas nerunā latviski,bet 1 un 2 klases vēl diemžēl nesaprot angliski.Tad jautājums-kā viņi kaut ko vispār var iemācīties?Ja neklausa,tad izdzen no klases vai aidzen uz mājām(pat nepazvanot vecākiem).Bērns sēž garderobē 2 stundas,jo nevar vēl pats aizbraukt uz mājām un jūs uzskatāt,ka tas ir normāli!?Lūdzu atsaukties visus,kas ir cietuši kaut kāda iemesla dēl,apvienosim spēkus un neatstāsim to tā-ziņosim vajadzīgajām iestādēm.Varu uzaicināt arī TV(jo man ir tāda iespēja) un atmaskosim tās nekauņas,kas tā izrīkojās ar mūsu bērniem.Un mēs vēl viņām maksājam algu!Kauna nemaz vairs nav un vēl ir ticīgi cilvēki!Cietumā viņām vieta!

1 170317 17.03.2017

Es PILNĪGI ATBALSTU tos cilvēkus, kuri TIEŠĀM RĪKOJĀS un izsauc Bez tabu! Vajadzēja to darīt jau sen. Varbūt BEIDZOT kas 'Harmonijā" mainīsies! Jo direktore vienmēr izskatās nobijusies kad ierodas Bez tabu. Sevišķi to varēja redzēt pēdējā sižetā, kurš tika uzņemts šīs nedēļas sākumā. Un pareizi ir tā darīt!
No bijušās kolēģes biju dzirdējusi visai 'jautrus" stāstiņus par to, kas skolā risinājās pagājušogad. Bija pieņemta darbā kāda darbiniece, kas ar laiku izrādījās alkoholiķe. Klausījos klausījos ko bijusī kolēģe stāsta par to, kas notiek Harmonijā un man arvien vairāk atkārās žoklis. Īpaši fakts - ALKOHOLIĶI pieņemt darbā un neatlaist, jo tiek pārkāpti darba noteikumi? Šī kā sapratu - mierīgā garā sēž pie bērniem klasē un pat nekautrējās būt iedzērusi! Reiz esot pat galīgā ķitē sēdējusi skolā uz trepēm un pēcāk ieradusies ped.sēdē. ĀRPRĀTS! Tālāk nav kur šai skolai...
Vēlu pēc iespējas ĀTRĀK visām iestādēm REAĢĒT (VID, VDI)! Hallooooooo...