www.sudzibas.lv Harmonija Pamatskola Neprofesionāla apmācība un cietsirdīga izturēšanās

Harmonija Pamatskola - Neprofesionāla apmācība un cietsirdīga izturēšanās

Ļoti neiesaku šajā nolaistajā privātskolā mācīt savu bērnu! Neprofesionāla apmācība, cietsirdīga izturēšanās no skolotājām un ļoti slikts ēkas stāvoklis! Ja vēlaties lai jūsu bērns ir labi apmācīts, ar labiem draugiem, jaukām skolotājām, augstām izglītības prasmēm, tad es ļoti lūdzu nemāciet savu bērnu šajā nabadzīgajā krievu skoliņā! Man pašam ir bijusi slikta pieredze tajā skolā, man ir zemas izglītības prasmes dēļ tā ka man neko tur jaunu neiemācija, man nav bījuši labi draugi tur, apkārt piesārņots gaiss, slikts sienas stāvoklis un dēļ tā esmu zaudējis savas socializēšanās prasmes, un man tagad ir ļoti grūti to visu atgūt tikai un vienīgi dēļ šīs bomžu skolas! Paldies par sapratni, un māciet savus bērnus īstās valsts skolās!
P. S nekad arī nemācat savu bērnu citruss bērnudārzā, tās pašas problēmas!

23.09.2020

"Zemas izglītības prasmes un socializēšanās prasmes" tas gan ir nopietni!

T taisnibascinitajs3 25.09.2020

Nevainojat skolu pie tā, ka Jums nav draugu. Neviens ar čīkstuļiem nedraudzējas, kam viss ir slikti un pie visa vainīgi visi apkārtējie faktori nevis paša personība.

A Artūrs Bergs 12.08.2021

(īstenībā man šī skola neko nedeva, paldies par neko...XD)