Hanzas Maiznīca - Baltmaize

Vai kads nevelas iegadaties Hanzas Maiznicas "Meldera" baltmaiziti? Ir deriga dazhadas dzives situacijas, piemeram - var iekart eglite, izmantot ka brilles un tamlidzigi, ko jusu fantazija jums saka prieksha.Uzmanibu! - Nav deriga ievarijuma un citu shkidru nashkju uzzieshanai, var netisham sacukoties!Izskatas ka Hanzas Maiznica nemak pareizu kalkulaciju izskaitit, lai maizei nerodas shada veida krateri.

U

S smart 26.12.2010

Neko tu nesaproti! Šī maize domāta cietumnieku radiem un draugiem, kas peredačkās batona tukšajā vietā sabāž arī citus priekšmetus...

M Mellene 26.12.2010

Jautri:D

M Maris 26.12.2010

Nu re Smartam fantazija jau nostradaja ;D Kadi vel varianti?

M Muris 26.12.2010

Es domaju ka vainigas ir peles, tocna.

M Maris 26.12.2010

Nu varbut tava maja jaa :)

S Sesks 26.12.2010

Laikam kāds maizes cepējs pirms sagriešanas un iepakošanas izdrāza to batonu, kamēr vēl silts! :D

M Maris 26.12.2010

Sesk, Zek jus iemaldijaties netaja majaslapa un sadalja jums uz gribu.lv jasteiddzas.

L Ledusskapis 26.12.2010

Bomzi, visur ku redzu tavus komentarus tada sajuta ka tev visa dzive (atvainojos) nodrazta ira, neko citu tu nedari ka tikai nozhelojami visu dienu sedi un druka sudzibas.lv

U unk 26.12.2010

DIRST visi māk, bet ne maizīti uzcept! Māri, Bomzi un pārējie GUDRINIEKI, izcepiet Jūs kautvienu klaipiņu!

U unk 27.12.2010

Bomzi, Tu nelabāks par mani! Čangals Pleška, Tev no sirds novēlu lai visu Jauno gadu "na tjebja hui drachilji!"

M Maris 27.12.2010

Unk, es emsu izscepis nevienu vien maizes klaipu pec profesijas esmu konditors, ja nezini tad neruna. Bomzi tevi neviens nav sheit aicinajis, raksts nav sudziba bet sava veida pasmieshanas par ikdienas lietam. Ja esat tik gudri ejat un stradajat nevis sezhat te visu dienu uz kada cita rekina.

M Maris 27.12.2010

Un labi ka atshkiriba no jums neparadu "lielo gudro galvu" un netmetajos visos rakstos ar rupjiem vardiem, jabut ari kautkadai etikas normai izstas, ka shada tema jums ir svesha ja jau nemakat interneta daudz maz normali uzvesties tad ka jus uzvedaties dzive. Vai nu esat problemu nomakti nepilngadigi skolnieki vai ari jaunieshi kas visu dienu pavada pie alus pudeles un datora kuriem nebus nakotnes.

M Maris 27.12.2010

Bet varbut tu Čigān? :) Esi bomzha radinieks vai draugs?

M Maris 27.12.2010

Čigāns laikam ir HM cepejs un atradis savu mazo shedevru interneta, vismaz kluvi slavens.

L Larisa 04.08.2011

SUPRE HANZAS IECIENĪTĀ MAIZĪTE, CENA ARĪ ATBILST!!!
KĀ JŪS DOMĀJAT???

L Larisa 04.08.2011

SUPER, IECIENĪTĀ HANZAS MAIZE, cena arī super!!!
Kā Jūs domājat???

L Larisa 04.08.2011

Super, IECIENĪTĀ HANZAS MAIZE!!!Cena arī forša.!
Kā, Jūs domājat???

HANZAS MAIZNĪCA, SUPER!!!

S Sofija 12.09.2011

Ļoti "augstas" kvalitātes Hanzas Maiznīcas brokastu baltmaize ar lieliem caurumiem, tad rodas jautājums, vai maizīte atbilst tās norādītajam svaram, bet var būt tagad tās ir jaunās maiznīcas tehnoloģijas apvienojot mīklu ar gaisu?