www.sudzibas.lv Hanza Post negodīga firma

Hanza Post - negodīga firma

На сайте www.perkamkopa.lv нашла предложение от Hanza Post : " Сделай своему малышу сюрприз на Рождество: Настоящее письмо от Дед Мороза и шоколадное лакомство ". сделала покупку 21 декабря и стала ждать , когда же придет письмо от Деда Мороза ребенку. жду позду- уже и Рождество прошло, сегодня уже 30 число идет-а письма все нет и нет. зашла на сайт ,а там оказывается не одна я пострадавшая.
Hanza Post только оправдывается... вот есть же такие фирмы,что наобещают золотые горы для детей на праздники, а сами даже не могут выполнить своих обещаний.
никогда больше не куплюсь на предложения от этой конторы и другим не посоветую! остерегайтесь люди эту фирму!
более подробно можно посмотреть тут: http://www.perkamkopa.lv/product/1204

T

A Atbilde 30.12.2011

Labdien, cienījamā!

Ja Jūs būtu uzmanīgāk izlasījusi, tad redzētu, ka pērkot kuponu pēc 19.decembra, vēstule pienāks uz Jauno gadu! Te vairs nav ko runāt! Līdz Ziemassvētkiem saņemt gribējāt, vajadzēja pirkt līdz 19.decembrim. Nu sākumā taču uzmanīgi jāizlasa noteikumi.

V Vilnis 31.12.2011

Par datumiem OK! taisnība, jāpasūta bija līdz 19.12.2011. Bet Ja Jūs redzētu kāda ir izpildījuma kvalitāte!!! Zemāk vairs nav kur!!! Šis pasākums no HanzaPost puses bija tīrs naudas izsūkšanas pasākums!

T talex 31.12.2011

jā ar datumiem man nepaveicas. bet vēstules nav arī par šodien 31.12.2011

J Jekaterina Orlova 02.01.2012

Labdien!
Es nosūtīju savu pieteikumu un izvēlēto vēstules paraugu LĪDZ 19.12., norādīju, ka vēlos vēstuli saņemt pirms Jaunā Gada, bet, kaut šodien ir jau 2.datums tā joprojām nav atnākusi! Tā kā nav te nekāda sakara ar datumiem! Mana darba kolēģe sūtīja pieteikumu 18.12, gribēja meitiņai Ziemassvētkos kopā ar dāvanām uzdāvināt, bet arī neatnāca!

T talex 02.01.2012

šodien ir 02, 01, 2012-vēstules joprojam nav. pērkam kopā portalā ir izdzesti visi komentāri.
izdzestos komentāros Hanza Post vainoja mani, ka es pacelu paniku, ka es nesūtīju nekādas vēstules Hanza Postam, ka man ir samaksāts par antireklāmu, ka man ir viltots profils un tt.
mana atbilde gan pērkam kopā portālā, gan pa e-pastu bija ar lūgumu nosūtīt man Hanza Post direktora kontakta informāciju, lai es varētu ar viņu aprunāties un noskaidrot uz kāda pamata Hanza Post tā uzrakstīja par mani.
no rīta izlasīju vēstuli no 01, 01, 2012.-ka nauda man tiks atgriesta, ka vēstule bija nosūtīta un pie vainas ir Latvijas Pasts.
atkārtoti palūdzu hanza Post nosūtīt man direktora datus-joprojam ir klusums.
Hanza Post pārkapa mūsu patērētāja tiesības, neizpildīja savas saistības, tie kuri saņēma apsveikumus-saņema apsveikumus sliktā kvalitātē ( nekā bija solīts piedāvājumā) ir tie kuri nav saņemuši vispār !
Hanza Post iespējams ka doma, ka mēs dzīvojām joprojam padomju laikos un nezinam mūsu tiesības vai doma ka Latvija ir tik liela un neviens neuzzinas par šo bezkaunību no Hanza Post puses, ka viņi piemanīja vairākus bērnus Ziemassvētkos! es taisos griesties attiecīgā birojā ar oficiālo iesniegumu pret Hanza Post. ja mēs visi klusēsīm un tikai šeit rakstīsim-tas nozīme-ka Hanza Post un līdzīgas firmas turpinās savu bezkaunīgu darbību ! hanza Post komentāros minēja ka arī Sv.Valentina dienā taisīs līdzīgu akciju, tāpēc gribu visi gridināt turetie no hanza Post un 100 reizes padomāt pirms izmantot Hanza Post piedāvājumus!

J Jekaterina Orlova 02.01.2012

to talex
Es izmantoju City Life piedāvājumu, bet rezultāts tieši tads pats, kā Jums. Uzrakstīju e-mailu Hanzapost, bet atbildi neesmu saņēmusi līdz šīm brīdim. Tad sazinājos ar CityLife - cepuri nost, viņi atbildēja uzreiz un piedāvāja atgriezt naudu bonusu veidā. Kaut notikušajā nav viņu vainas.

T talex 02.01.2012

to Jekaterina
es arī neko sliktu nevaru teikt par pērkam kopā.
viņi ieraudzījuši komentāros mūsu saraksti ar Hanza Post uzreiz palūdza ar viņiem sazināties .
kad uzrakstīju vēstuli pērkam kopā un kopijā ieliku Hanza post-tikai tad bno Hanza Posrt saņemu atbildi, ka visi darbinieki ir atvalinājumā, vēstules atdeva pastam un tt.
šodien atkārtoti uzrakstīju Hanza Post un palūdzu nosūtīt direktora datus-joprojam nav.

I Ingrīda 03.01.2012

Mēs te dažas mammas arī nolēmām iepriecināt bērnus. Pirkām caur City Life. Visu izdarījām kā norādīts, viss ritēja gludi līdz paraugu sūtīšanai. Tālāk atlika gaidīt vēstuli. Pirms Ziemassvētkiem vēstules nebija, bet saņēmu no Hanza Post 4 atvainošanās vēstules e-pastā. Viss esot izsūtīts, bet dēļ sadarbības partneriem ir aizķeršanās. Nu neesmu sīkumaina, gaidu pēc svētkiem. Vēstules (2 gabalas, vienas vietā) saņēmām 29.decembrī. Nu tad tā- zilgana aploksne, noteikti ne spīdīga, bez zīmoglakas un sarkanās lentītes, nebija iesmaržināta. Zīmogi liecināja vien par to, ka izsūtīta pēc svētkiem tepat no Latvijas, nevis no Somijas, kā bija solīts. Atpakaļadresē Tukums un Hanzapost, kaut tur jau varēja minēt vecīša adresi. Piedāvājumā bija redzams šokolādes batoniņš z-svētku motīvu papīrītī, mēs saņēmām šokolādes sirsniņu, gluži kā uz Valentīndienu. Lasīju, ka visiem, kuriem sūtījums kavējās būs vēstule bez maksas uz Valentīndienu, tad laikam jau tas bija apvienots, pievienojot šo sirsniņu. Ja es būtu samaksājusi pilno cenu- 6 latus, es kašķētos. Esmu daudz pirkusi kuponu piedāvājumus, viļos pirmo reizi.

S Sigita Dzelme 04.01.2012

Mums ari neatnaca vēstule laikā. smaržu vēstulītei vispār nevarēja just, laikam tālus ceļus gājusi. Biju vīlusies, domāju būtu pati jaukāku sataisījusi. pavirši parakstīta... izgāzies pasākums.

K Klāra 04.01.2012

vot man ar sāk likties, ka kāds ļoti noguris darbinieks pusi gribētājus dubūltā aplaimojis, jo manā mājā vēstule lai ar nokavēšanos tomēr atnāca, pie tam apmaksāju vienu, bet saņēmu divas! jau paredzēju, ka tādā masveidīgā pasākumā nevar cerēt uz visu solīto. (kad es iepirkos bija jau pāri 600 pasūtījumu un piedāvājums bija vairākos kopāpirkšanas portālos) Bet nu, ja jau sola to īpašo zīmogu, tad tukuma atpakaļadrese ir dikti nesmuki, varēja tak ieviest kādu limitu, nav jau pirmā reize, kad kuponu skaits ir ierobežots.

M Milka 04.01.2012

Hanza Post ir divaina firma.Pusotru gadu atpakaļ nosledzu ar viniem darba līgumu par kurjera darbu.Vajadzetu bija reģistreties ka pasnodarbinatai.Divas nedeļas vacu informaciju par pastkastem sava rajonā, atsūtu viniem informaciju.Un viss beidzas.Zvaniju, sola ka darbs būs drīz, bet neka.Nogaidiju 6 menešus, gribeju lauzt līgumu, bēt visi telefona numuri vairs neeksiste, e-mail arī neeksiste.Uzrakstiju ierakstitu vestuli par līguma laušanu, man atnesa atpakaļ, jo ofis vienmer bija slēgts.Tomer uzņemuma reģistra man pateica ka firma nav bankrotejusi.Līgumā, ko es parakstiju bija sods 200 Ls, ja es kaut kur internetā, vai citur massmedia pateikšu par viniem kaut ko sliktu, vai meģinašu risināt kaut ko juridiski, apejojot viņus.Bēt jurists man pateica, ka tadi nosacijumi darba līguma ir nelikumigi, līdz ar uzdrošinajos uzrakstit.Kad ieraudziju ka vini riko akciju par ziemassvētku vestulem, bija interesanti ar ko tas viss beigsies.Izradijas ka arī šeit viņi apčakareja.Nesaprotu isti ar kadiem nolukiem vini ta darbojas.

K kira 05.01.2012

Apsoluti piekritu ar visiem komentariem! Ari nopirku kuponu, nosutiju hanza post visu informaciju 20.12.2011.! Apsolija ka vestule bus 30 datuma, sodiem ir 6.01.2012. vestules nav! Berns loti gaidija vestule

K kira 05.01.2012

B BigMama 10.01.2012

Cienījamā, Jekaterina Orlova !
Saprotams, ka ļoti žēl un jūtama liela vilšanās, ka vēlamais priekš bērnam ir aizgājis gar degunu... tiešām, tas ir nepatīkami, it īpaši šo svētku laikā, kad katrs bērns tic brīnumam.. BET, mani šokē pieauguši cilvēki, kuri patiešām no mušas izpūs tāāādu ziloni, ka nu šausmas.
Jekaterina Orlova, Jūs tik sīki un smalki izklāstījat savu sapi, ko un ka darījāt, Jūs saprotat, ka šo gadījumu var skatīt kā patērētāju tiesību pārkāpumu - jautājms - KĀDĒĻ JUMS VAJAG DIREKTORA NUMURU!? :)))) Ko Jūs no viņa vēlējāties iegūt?!?! :))
Visiem ir zināms, ka katrā firmā ir savi atbildīgie dienesti un nodaļas, kas atbildīgas par katru firmas darbību. Direktors ir persona, kas vnk paraksta lietiškos dokumentus, līgumus un pieņem kaut kādus lielākus, globālus notikumus, noteikumus firmas darbībā!
Lūk, kur arī ir tik tiešām nesaprotams - vai šī kleigsana spēs dot arī kādu risinājumu. Nez kāpēc visiem liekas, ka runājot ar direktoru risināsies jautajumi ! Ne tak!! Vai tad saskaroties ar poblēmām algu ziņā, bērnu naudām utt - Jūs sazinaties ar Valsts Prezidentu Bērziņu?? Varbūt viņam ka Valsts Galvai arī vajadzētu kramēties ar katru atsevišķi LV iedzīvotaju!
Jūs tak minējāt - tiek pārkāptas Jūsu patērātāja tiesības.. nu lūk arī atbilde, kur tad Jums ir jāvēršas, lai iegūtu konkrētu palīdzību un moralā kaitējuma atlīdzību!

P.S Mīļās māmiņas.. lasot komentarus, saprotu, ka tā ir parasta vēstule ar šokolādes attēliem, iesmarzināta, skaisti rotāta utt. - Jūs kā māmiņas vēlaties bērnam to skaistako, labāko ..bet jāņem vēra, ka Jūs sev prātā to iedomājaties TĀ, bet Jums tak nav zināms, kā pie tā strādās kāds, kas to visticamāk veido bez emocijām un vnk tā lai turas un ir.. Vai tad tiešām jaukākā ZSvētku Vecīša vēstule nebūtu tieši Jūsu rokām taisīta! Jūs tak zinat, kas visvairak patīk Jūsu bērnam, kā to vajadzētu psniegt utt. - tad kāpēc nesapirkt visādus ķipariņus, skaistu vēstuļ papīru un uzrakstīt vēstuli pašai, vai veikt drukas vēstuli ar ta paša datora palīdžību uz skaista papīra. Iesmaržināt to, aptīt ar superīgāko bantīti, kaut vai ārbiņa ar končām ielikt un vēl visādus brīnumus un sarunāt ar kaimiņu, kas konkrētā laika posma karbiņu noliktu pie durvīm un pats aizlaiztos prom.. Vai tad svētki nebūtu ar tadu rūgtuma piegaršu??? Jums būtu dubultprieks redzēt bērnā smaidu, jo bērns ir laimīgs ne tikai par ZvVecīša sūtījumu, bet arī par Jūsu padarīto

T talex 11.01.2012

nākamreiz noteikti paši visu darisīm.
šodien ir 11.01.2012-vēstules nav.

S sky 12.01.2012

Atkal Alla ar Ruslanu piesmējuši cilvēkus, malači tā tik turpināt!!!

Es arī esmu tai skaitā, kura nav saņēmusi mazbērniem pasūtītās vēstules.
Esmu ļoti sarūgtināta. Un šajos grūtajos laikos, kad kāds mēģina iedzīvoties uz līdzcilvēku rēķina, tai brīdī sažņaudzas mana sirds, un zūd uzticība, kuras jau tā nebija, kreisajām firmām. Skumji.
Sarmīte

K kikis71 17.01.2012

BigMama
Šeit iet runa par pakalpojumu, ko cilvēks samaksājot naudu nav saņēmis, tai skaitā arī es, un neatkarīgi no tā kāds tas pakalpojums ir.Šaubos vai tik pareiza Jūs būtu, ja runa ietu par higiēniskajām paketēm, ko pasūtījāt, samaksājāt un nesaņēmāt, vai tās arī Jūs taisītu mājās pati?
Esmu vīlusies, dusmīga un labprāt pievienotos kādam, kas gribētu neatstāt šo krāpnieku kantori bez soda, kopā mēs būtu spēks, diez vai mani kāds ņemtu vērā par pazaudētiem pieciem latiem. Ja kāds ir gatavs cīnīties mans e-pats [slēpt]@inbox.lv

S Sabine 17.01.2012

Visilajte cerez obicnuju poctu

M mariinka 09.12.2012

ja toze zakazivala rebenku otkritku ot deda moroza.Toljko eto bilo v prowlom godu i stoilo eto 2.45deneg.Otkritka tak i ne priwla, zvonila na nomer telefona kotorij tam bil ukazan, ni kto ne bral trubku.Mne etix deneg ne zalko.No kak vi mozite nazivatsja na radostjax detjam???bog vam sudja.Boljwe nikogda podobnuy vewj ne budu storatsja preobresti!!!