A AndisOzols 01.03.2011

Ar dzivoshanas labiem apstakliem nerekinaties. Bez apkures, bez mebelem, bet ar lieliem depozita maksajumiem gan jarekinas.

G Gopnik 27.09.2011

Nevienam neiesaku šo kantori!!!

M Marta 06.10.2011

Paldies! Viss skaidrs.Tikko rakstiju un ludzu padomu...pat neieveroju shos bridinajumus.Protams ar sho firmu nesaistishos...un ar citaam arii nee.Tada maza valsts bet visur, ka tik apshmaukt, nesamaksaat, pazemot.Riebjas.

T ToMarta 06.10.2011

Vienīgā cerība-melnādainie!

F Fui Hansai 09.11.2012

Neiesaku izmantot Hansa darbaa iekartosanas agentuuras pakalpojumus, jo reali man izskataas, ka vini nezin, kur vini suuta cilvekus, vai ja ari zin, tad gan nepateiksu neko jauku par siem krapniekiem. Konkrets gadiijums ar darbu Griekijaa, Hansa sadarbojaas ar darba iekartosanas biroju Atenaas, Cristian Care, kas reali bez maz vai verve meitenes darbam bordelos. No Hansa agenturas tiek solits viesmiles darbs, 700 eiro menesi, plus dzivosana un edinasana par velti. Kad draudzene nokluva darba vieta, vinu informe ka vinai javeic konsumaacijas pakalpojumi un edinasana nav ieklauta algaa. Dzivesvieta ir par velti, tacu sakuma draudzenei tika iedota ne iipasi maajiiga caurstaigajama istaba virs baara. Draudzenei pat radies iespaids, ka dazas no jau stradajosajam meiteneem tur sniedz ko vairak par konsumacijas pakalpojumiem. Agentura Atenaas pat ne vienmer ir lietas kursaa par baaraa notiekoso, jo draudzenei teica, ka tur stradajot latviesu meitene, bet kad draudzene ieradaas jaunajaa darba vietaa, latviete jau bija no baara prom. Un ari baara iipasnieks pats pastaastiija draudzenei, ka sim baaram cauri izgajusas aptuveni 1000 latviesu meitenes un lielaka dala meitenu, brauc prom aatraak vai veelaak. Es pienemu, ka nav radies skandals, jo meitenes kautrejas runat par to ka ir izvelejusas piekrist stradat sadu darbu, kad ir nonakusas sada situacijaa.

Man patiesam gribetos, lai latviesu meitenes saaktu runat par saadaam pieredzem. Un vel, tiem, kas tic, ka tagad ziemaa Griekijaa ir iespejams atrast labu darbu, neticiet siim mulkiibaam. Vasaraa uz salaam, jaa, bet tad noteikti meklejiet pasi, vislabakais variants ja jums ir iespeja, brauciet ar savu CV uz salu, kur jus gribetu stradat un runajiet ar viesnicu un kafejnicu vadiitaajiem pa tieso. Ticiet man, tad jus busiet gan atradusas labaku darbu, gan bus skaidriba par algu, dzivosanu un eesanu. Agenturai nu jau mana draudzene bus samaksaajusi ap 450 eiro, plus pasai bij jaamaksaa par biletem, tas ir smiekligi maksat agenturai saadu naudu, par saadiem pakalpojumiem!!!

Liels FUI gan Hansai, gan Cristian Care.

G Gudiny 21.01.2014

Varu tikai apstiprinat negativo pieredzi. Ja kads gudrinieks doma ka spes sevi pret viniem aizstavet nebudams jurists.
Velu veiksmi. Daudzu gadu pieredze darba tirgu vinu gadijuma ir likumsakarigs tava budzeta krahs un vinu tiesais ienakums.
Shemas viniem ir atstradatas, tas nu ir skaidrs.
Riga lasi ligumu LOTI rupigi.
Atbraucot uzvietas bez liguma nevienam nedod naudu uz 3 menesiem bez attieciga ligums. Jo ne darbu, ne kilasnaudu par dzivesvietu tu ari atpakal nedabusi.
Visadi citadi, super fima loti smuks logo (dzeltens).