HANSA Darbā iekārtošanas aģentūra - Krāpnieki un meļi

Ja domājat, ka ar šīs firmas palīdzību uzlabosiet savu finasiālo situāciju, tad dabūsiet kaut ko gluži pretēju. Firma darbojas tikai ar vienu mērķi - izspiest no Jums naudu, nesniedzot pretī neko no solītā. No šīs firmas darbinieces no tās turieties pa gabalu. Tādu necilvēku, kas iedomājusies, ka uz ārvalstīm brauc strādāt miljonāri, nebiju sastapis; un melo, aci nepamirkšķinot. Esmu pieaudzis cilvēks, bet pret mani izturējās kā pret pusaudzi-plānprāti. Drausmas un šantāža nevis darbā iekartošanas aģentūra. Iesaku meklēt kādu godīgu un sirsnīgu darbā iekārtotāju - vislabāk, tuvus un pazīstamus cilvēkus, kas ir pie pilna prāta un nemērķē uz Jūsu apkrāpšanu.

C

V vils 18.11.2013

Ko tad viņa darīja?

C Check 22.11.2013

neko -... braucienu atcēla tieši pirms izbraukšanas no atoostas, bet pēc dienas gribēja piedzīt simtus par "pakalpojumiem"

C Check 15.12.2013

Dzīvē un darījumos šī persona ir kaut kas atbaidošs.