www.sudzibas.lv Hansa darba iekartosana Anglija

Hansa - darba iekartosana Anglija

Nupat janvari tika noslegts ligums un samaksati 130 lati par dokumentu tulkosanu (viens standarta ligums uz trim lapam ) un parejais jamaksa pec tam, kad cilveks saks stradat (170 lati). Aizbraucu uz Angliju, sezu tur jau divas nedelas, darba nav un nav zinams, kad bus (sola, protams, katru dienu). Vislabakais ir tas, ka samaksats par istabu (dzivojam pa diviem istaba) 240 marcinas (60 marcinas nedela). Izradas, ka nodzivojot divas nedelas un braucot prom, par pareejam divam nedelam neviens netaisas depozitu atdot atpakal. Par samaksato depozitu par istabu protams neviens nedod ligumu.

Pirms izbrauksanas tika iedots ligums it ka uz konkretu vietu, kur vajag cilvekus. un loti steidzinaja ar brauksanu, ka tulit jaizlemj, jo tulit vajag darbiniekus. Aizbraucot izradijas, ka darbiniekus vairs nevajagot.

Izskatas, ka si firma mekle cilvekus tikai tapec, lai nodrosinatu darbu transportetajiem un maju iziretajiem. Uzskatu, ka ta ir krapnieciba. Ludzu nemiet to vera.

K

Bayern 19.01.2014

Kas traucē ziņot attiecīgajām varas iestādēm Anglijā?

nav man pašlaik laika īsti meklēt, kur sūdzēties - bet nu visu tak var atrast, arī darbu. Ej pa visām aģentūrām, stāsti savu stāstu, piedāvā sevi kā labu darbienieku, nebaidies runāt un būs Tev laime.

Nākošreiz zināsi, ka caur LV aģentūrām nu nav ko meklēt cilvēka cienīgu darbu ārpus LV.

G13 20.01.2014

Ja jau tu biji tik neuzmanīgs un uzķēries uz lamatām, neskatoties uz to, ka internets ir pilns ar sūdzībām pret šo uzņēmumu, tad cita ceļa tev nebija, kā tikai pievienoties pie cietēju kluba.

retas_sudzibas 20.01.2014

Vot šito es nesaprotu! Nu cik sūdzības ir bijušas saistībā ar šīm darbā iekārtošanas aģentūrām, un cik nav bijuši publiskoti brīdinājumi par cilvēkiem, kuriem tiek ''nokāsta'' nauda pirms vēl viss ir sācies, un aizraucot tā arī paliek rokas plātot. Tikai un vienīgi caur pazīstamiem šādas lietas jākārto. Nu vai tad mēs, latvieši, tādi muļķi esam??

K kukaraca 21.01.2014

pilnigi piekritu komentariem, vajadzeja vairak laika veltit sudzibu lasisanai. Bet tas nenozime, ka es to ta atstasu. Domaju, ka licences izsniedzeji, PTC, policija un VID Finansu policija pilniigi noteikti sanems no manis vestulites sii pasakuma sakaraa.

G Gudiny 21.01.2014

Ja kads saubas par sis firmas speju apkrapt cilvekus tad velu veiksmi pameginat pasiem :) atbrauksiet sirmiem matiem, ja atbrauksiet.
Ieprieksejie autori sis shemas ir aprakstijusi loti precizi. Es biju kartejais.

G13 21.01.2014

Pamēģini qbis.lv, viņi par velti tev atradīs darbu Holandē vai Vācijā.

I Ir darbs 22.01.2014

Piedāvājam darbu TESCO noliktavās Lielbritānijā!

Prasības:
1) Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
2) Vecumā no 18 gadiem

Darba laiks: rīta maiņas, dienas maiņas un nakts maiņas pēc slīdošā grafika;
Darba stundas: vidēji 37, 5 h/nedēļā + virsstundas, ja ir liels darba apjoms;
Atalgojums: no 7 – 11, 25 GBP/stundā, atkarība no maiņām;

Dzīvesvieta: vēlams sava, bet, ja nepieciešams, darba devējs nodrošināta ar depozīta iemaksu 280 - 320 GBP. Īres maksa nedēļā: 75-85 GBP, ieskaitot komunālos maksājumus

Pieteikties darbam var gan tie kandidāti, kas atrodas Latvijā, gan tie, kas atrodas ārvalstīs.

Sīkāka informācija par pieteikšanās procesu pa telefonu +371 20616004.

Baltime Group SIA
E-pasts: [slēpt]@baltimegroup.lv
www.baltimegroup.lv
www.draugiem.lv/baltimegroup/

K kukaraca 23.01.2014

paldies par ieteikumiem un noradem par citam darba iespejam. No nodoma pabojat dzivi Hansai neesmu atteicies, jo raksturs nelauj to taa atstaat. Bus jeega vai nebuus- tad jau redzees.