www.sudzibas.lv HairRiga Matu taisnošana ar keratīnu zem katras kritikas!!!

Hair Riga - Matu taisnošana ar keratīnu zem katras kritikas!!!

Pagājušajā nedēļā trešdien 30.jūlijā biju šajā salonā taisnot matus ar keratīnu. Mati man ir krāsoti, sausi, bojāti un ļoti pūkaini, tāpēc tā ir mana vienīgā cerība tikt pie gludiem, zīdainiem matiem. Šī procedūra man jau bija veikta divas reizes, kad vēl dzīvoju Londona. Ar rezultātu biju ļoti apmierināta. Kopš parvācos atpakaļ uz Latviju pirms 2 gadiem, nebiju matus taisnojusi, jo baidījos par kvalitāti, un kā izrādās, ļoti pamatoti. Pēc kolēģes ieteikuma izvēlējos šo salonu, jo mana kolēģe arī dzīves lielāko daļu ir pavadījusi ārzemēs, tā ka arī pieradusi pie labas kvalitātes, tā nu es uzticējos viņas viedoklim par šo salonu. Rezultāts ir tāds, ka es samaksāju 121EUR, kas manā skatījumā ir astronomiska summa, jo Londonā par to pašu es maksāju 59GBP, kas ir apmēram uz pusi mazāk, un rezultāts ir vienkārši atbaidošs. Es neredzu praktiski nekādu starpību starp to, kas man iepriekš bija uz galvas, un kas ir tagad. Mati joprojām ir lokaini, plūksnaini, ķemmējot suka ķeras galos. Kā arī ir daļēji noēsta krāsa un man viņi vairs nav melni, bet vietām plankumaini brūni. Londonā tādu brīnumu nebija, tā ka es pieļauju, ka te tiek izmanots citādāks sastāvs. Tā vēl būtu mazākā problēma, matus es nokrāsošu pēc 2 nedēļām. Problēma ir tā, ka man viņi nav taisni, gludi un zīdaini, kā man bija visas tiesības to sagaidīt. It īpaši par 121EUR.Nākošajā dienā zvanīju uz salonu sūdzēties un sarunājām, ka šodien pēc darba iešu pielabot. Bet pa brīvdienām parunājos ar draudzeni, kura teica, ka tur nav ko labot, jāprasa nauda atpakaļ un miers. Ko es arī darīšu. Es neesmu saņēmusi pakalpojumu atbilstošā kvalitātē, man ir sabojāts garastāvoklis uz visu nedēļu, patiesībā, man pat pienākas kompensācija par morālo kaitējumu!Rīt uzrakstīšu šai sāgai turpinājumu.

A AK79 05.08.2014

Labdien!
Iedvesmojosh raksts, kas izklaastiits izveerstiem, sakariigiem teikumiem, kas shajaa portaalaa nav noveerojams biezhi.
Vai turpinaajumu var, luudzu, paluugt atsuutiit privaati?
Esmu dzirdeejis, ka meiteneem balina dabiigos matus un sabojaa visu tik kapitaali, izmantojot nekvalitatiivus un leetus produktus no Drogaam.
Ar vasariigu sveicienu,
AK79

L Linda BeLinda 26.03.2016

Oilnīgi piekrītu , keratīnu tur likt nedrīkst. No manis vispaāŗ gribēja paņemt naudu par procedūru 40,00 eur vairāk nekā iepriekš bija norunāts! Labi, ka sāku protestēt, un tomēŗ beigās samaksāju tik 8 eur vairāk. Nu nevajag to vietu apmeklēt!