www.sudzibas.lv HairRiga Eiropas Manikīrs ar gellaku

Hair Riga - Eiropas Manikīrs ar gellaku

Iepriekš, vienmēr, salonu hairriga salonu uzskatīju par augstas kvalitātes un prestižu salonu. Tomēr šis mani sašokēja. Pirmā reize, kad nebiju apmierināta ar kvalitāti bija, kad manam puisim mazgājot matus galvu (pēc viņa stāstītā ar nagiem) sakasīja tā, ka pēc tam viss bija sarkans vēl vairākas stundas un vietām bija līdz asinīm sakasīts. Viņa ir ļoti jutīga āda un tāpēc tas notiek ātri, bet vai labam salonam ar labiem matu profesionāļiem nevajadzētu būt ar zināšanām par dažādām matu un galvas ādas problēmām?Pastāstīšu par savu pieredzi - pirms nedēļas man HairRiga salonā veica "manikīru" ar gēllaku. 1) es pierakstījos uz eiropas manikīru ar gēllaku. Meistare apskatot manas rokas uzreiz paziņoja, ka manikīrs man nav nepieciešams, jo nagi (un kutikula) ir nevainojamā stāvoklī. Nopriecājos, ka būs jāmaksā mazāk.Tātad, nagi tika tikai apvīlēti un nopulēti pirms lakas uzklāšanas. UN TAS NAV MANIKĪRS!!! Pirms lakas izvēlēšanās es pajautāju, vai nagi dažādās krāsās ietekmēs cenu, uz ko saņēmu noraidošu atbildi. Ejot maksāt administrātore jautāja meistarei, kas tika darīts, lai aprēķinātu cenu. Meistare saminstinājās un satraukti pateica - manikīrs ar gelishu. Es pabrīnījos, bet samaksāju 18 EUR, jo salīdzinoši, tas pirmajai reizei ir lēti. Ir pagājusi nedēļa. Gelish ir saplaisājis, lobās nost utt. Noveļot vainu pašu laku, kuras noteikti atšķiras (jo zinu, ka gan gēllakas, gan gēla nagi man, vienmēr, ir turējušies uz nagiem nevainojami) nolēmu pierakstīties uz gēllakas atjaunošanu - respektīvi, noņemšanu un uzklāšanu. Piezvanot uz salonu man pastāsta, ka ar VIP karti cena būs 18 EUR. BEZ manikīra tikai lakas uzklāšana maksā tik pat? Vai viņi ņirgājaties par saviem klientiem? Es daudzus gadus esmu apmeklējusi labus salonus un par labiem tos padarīja attieksme pret klientu. Ja es atkal un atkal ik pēc 2 nedēļām eju uz vienu un to pašu salonu, tad es gaidu kaut kādas lojalitātes cenas. kādā sakarā man būtu jāmaksā 4 EUR par gēllakas noņemšanu, ja citiem saloniem pat klientu piesaistei pirmajā lapā ir rakstīts, ka gēllakas noņemšan ir par brīvu, ja tā atkaluzklāšana notiek tajā pašā salonā.Šādi Hairriga reāli atbaida klientu, nevis piesaista. Turpmāk nevienam šo salonu neiteikšu un pati neiešu.Vēl jau jāpiezīmē, ka no 2 paletēm ar gellakām, pieejamas bija tikai kādas labi ja 10 lakas. labi ja 10... PR un menedžmenta personālam šajā salonā ir ļoti daudz vēl jāmācās.

R

H heona 11.02.2015

Es jau vairs sen uz to salonu neeju, jo tur nedomā par kvalitāti. Visi labie meistari (frizieri), kuri agrāk tur stādāja jau ir paklīduši pa citiem Rīgas saloniem.