Hairmastic Hair Growth - Hairmastic Meli

Neuzķeraties uz Hairmastic krāpniekiemViņu reklāmas izskatās šādihttp://sejas.tvnet.lv/dzive/574371-pateicoties_jaunajai_metodei_apturesi_matu_izkrisanu_un_padarisi_tos_kuplakusun http://apollo.tvnet.lv/zinas/pateicoties-jaunajai-metodei-apturesi-matu-izkrisanu-un-padarisi-tos-kuplakus-jau-4-nedelu-laika/703609un arī tā kā pielikumā pievienotais attēls. Viņu mājaslapa http://ikdienaslaikraksts.com/veseliba/hairmastic-2502-dmtor1285/Viņi zog attēlus un bez cilvēku piekrišanas izmanto tos savās reklāmās, noteikti lielākā daļa nemaz nezin, ka viņu bildes tiek izmantotas, lai pārdotu šo matu augšanas šampūnu. Un šis viņu speciālis Jānis Valters (vai Kārlis Millers no cita attēla) ir ne tikai matu un galvas ādas slimību speciālists 15 gadu garumā, bet arī kā izrādās dietalogs ar 15 gadu pieredzi. Šie krāpnieki pārdos visu kāmēr vien, kāds pirks, tāpēc uzmanaties

E

M maruta! 06.09.2015

VĒEl raksts:

+"Laima no Liepājas" zina, ka vinjas attēli no bloga http://marisaporter.com/tag/haircare-2/ ir nozagti un izlikti kraapnieciskaa reklmama. Un ne tikai LV Polijaa tieshi ta pati meitene tikai jau ar citu vardu, beet atteli jau atkal zagti

vispar pec ta bloga raksta izskatas, ka vinja nav vieteja

K krumins22 06.09.2015

Nezinu vai Jūs paši esiet mēģinājuši, bet kādu laiku atapaļ šie jau bija uzpledējuši, biju pasūtījis, un ar piegādi bija viss labi, saņēmu laicīgi un piegādātāji laipni un draudzīgi, nav kur piesieties.

Bet pats produkts, tas šampūns tik drausmīgi smirdēja.

Bija pēc galvas mazgāšanas kauns kaut kur iet, jo tā smaka bija drausmīga. Sieva uzreiz teica, lai metu ārā. Tā ari'darīju, labāk ar mazāk matiem nekā ar smirdīgu galvu :)

A anncha 07.09.2015

meginaju atvert lapu no visiem augstak minetajiem saitiem un visur dators rada ka si adrese ir virusaina

K kokleniece 07.09.2015

ari biju iegadajusies so produktu un varu tikai apstiprinat smaka tiesam drausmiga un tas nebija viss kad sanemu sampunu un sajutu to drausmigo smaku sapratu ka uzreiz nevaru sakt vinu lietot jo pirma doma bija ka mati vienkarsi drausmigi smirdes tapec nolemu sakt lietot sho lidzekli pec divam nedelam kad biju ieplanojusi atvalinajumu tikai so mirkli es nesagaidiju pec nedelas sampuns jau pa visu vanasistabu smirdeja un nacas izsviest jo ta veco olu smaka bija nepanesama nevaru iedomaties ka kads kaut ko tadu gribetu savos patos smeret ta ka noteikti neterejiet naudu un neperciet so brinumlidzekli

H hughes 07.09.2015

Arī varu padalīties ar savu pieredzi, man no šīs eļass drausmīgākās blaugznas parādījās, nekad nebija tik traki bijis, pati nebju redzējusi, ka kādam citam ir tik daudz blaugnu būtu. Nemelošu ja teikšu, ka pleci bija kā sniegs, klāti ar blaugznām. Biju jau nobijusies, ka tas nebeigsies, bet kad pārstāju šo eļu lietot un sāku mazgāt galvu ar normālie šampūniem viss atgriezās normālajās sliedēs, par ko milzum liels prieks. Varu tikai ieteikt no šī produkta pa gabalu turēties

N nebremze 08.09.2015

TvNet aiz visa šī noteikti slēpjas, ja jau publicē noteikti arī paši nopelna

K kalejs. 09.09.2015

Rakstījau jau arī PTAC par šo krāpšanu un izskatās, ka nekas netiek darīts un PTAC arī neko nevar darīt. Pat nesaprotu, priekš kam tad mums vajdzīga šāda institūcija, kas nevar pret krāpniekiem neko iesākt. Un tai pašā laikā kāmēr PTAC guļ TVNET turpina krāpt cilvēkus.

I Ivan28 11.09.2015

krāpnieki