Hairbaltic - Vilšanās

i-netā reklāmē Trakās skaistuma dienās ar atlaidēm friziera pakalpojumiem, tikai neviens nebrīdina, ka klientus apkalpos "meistares", kurām šajā laikā jāiztur pārbaude, lai pretendētu uz brīvajām vakancēm šajā salonā. Man nepaveicās ar "meistari", kura sevi sauca par Ilzi, sākot jau ar to, ka vairāk kā 20 min. jauca krāsu sakņu krāsošanai. Krāsa reti kad no trauka nonāca līdz matiem nenopilot uz pleciem. Bet tad sākās, man drausmīgi "koda" tā krāsa, bet "meistare" sāka apstaigāt kolēģes un čukstēties, ka saknes nemainot krāsu, ātri tika sajaukts kaut kas traukā un smērēts matos vēlreiz. Kad jautāju, vai man mati paliks uz galvas, jo nenormāli kož, atbilde bija vienkārša, palikšot un tas esot normāli, ka kožot, vai tad pirmo reizi, ja vajagot, iedošot man otiņu ar kuru pakasīt galvu. Tālāk neizplūdīšu sīkumos, ka mazgājot krāsu visa seja bija nošļakstīta, veidojot matus, suka sapinās matos, ta ka knapi varēja izmudžināt, izdariet secinājumus pašas, vai vēlaties tērēt savu laiku un naudu, lai priecātos, kad esat tikušas prom no "meistares", kamēr vēl mati ir palikuši uz galvas.

I

E Eseseseseseseseses 25.10.2009

nu es ceru, ka tu vismaz nesamaksaaji...man reiz liidzigi gadiijaas bij. viesniicas 'riiga' frizeetavaa, kur biju pierakstiijusies pie diezgan paziistamas frizieres (vinja savulaik visaam 'mis' konkursu meiteneem matus veidoja), bet apkalpoja mani kaut kaada praktikante, liidziigaa stilaa kaa autore apraksta + veel ar kraasu notraipiija labas zaketes apkakli, ko veelaak kiimiskajaa nevareeja iztiiriit...uztaisiiju pamatiigu skandaalu un aizgaaju nesamaksaajusi..

R Rita 27.10.2009

ho-ho...
tas kantoris atkal izcēlies???/
pilnīgi nekvalificēti meistari.
neadekvātas cenas
kaut kādas nenoteiktas telpiņas starp tirzdniecības vietām...
nu jābūt prātam, lai turp vispār iet?

ī īpašnieki 07.11.2009

Oo, Atkal notiek salona nelietīga apmelošana no bijušo darbinieku puses, kuri tika atlaisti par zagšanu. Pastāvīgi izzondē informāciju no bijušajiem kolēģiem un šajā portālā izrunājās.
Kā Tu vari zināt, ka Ilze strādā pārbaudes laikā?
Un pati Ilze paskaidro, ka Trako dienu laikā 100% neapkalpoja nevienu pašu sakņu krāsošanu un pie tam vel šadu situāciju neatceras. Atkal sacerēts stāstiņs, lai grautu salona reputāciju.
Salons un tā darbinieki zin savu vērtību, kuru augsto miestarību novērtē LTV_Panorāma, TVNET_projekti, slavenības un visi citi mūsu Latvijas cilvēki, kas katru dienu nāk uz mūsu saloniem un velta mums daudz labu vārdu. (var izlasīt mājaslapā).
Spītējot krīzei, salonos joprojām apkalpojam virs 1000 cilvēkiem mēnesī, kas, manuprāt, lieliski pierāda, ka vecie un jaunie klienti mūs mīl, jo īpaši dēļ talantīgajiem meistariem. Par to var pārliecināties katrs pats, atnākot uz salonu.

L Leila 02.02.2010

Labaaak nedoties uz sho kantori, jo kvalitaate tur ir graujosha.

M maija 13.08.2010

Tas, ka tā saucamie īpašnieki te visu laiku taisnojās jau vien par kaut ko liecina.
Diemžēl esmu to skaitā, kuriem pieredze salonā ir negatīva. Nevienam neiesaku šo salonu apmeklēt, lai gan sākumā gāju ar lielām cerībām.

P Piekriitu 13.08.2010

Pilniibaa piekriitu suudziibaam par so salonu. Arii kaadreiz gaaju, nu jau kads gads kaa vairs neeju. Profesionalo un neprofesionalo meistaru attieciiba ir 50:50, bet cenas vienaadas pie visiem.

Man liekas, ka Ilzi atceros - liekas, ka vinja bija tada leeniiga ar gariem pieaudzetiem blondiem matiem. Man taja laika ari bija gari, pieaudzeeti mati un vinai nenormali ilgi pagaaja liidz vinja tos izmazgaja, ta neparspilejot pusstunda, kameer izzaaveeja apmeram 1/5 dalju no visiem maniem matiem, no taalaakas apkalposanas atteicos, jo tas panjemtu veel stundas 3-4. Paludzu, lai apzve matus pie saknem un gaju prom.
Ar nagiem tas pats - dazas profesionalas meistares, parejaas maacaas un kad cena tur no 32 latiem uzskreeja uz 37, vairs tur negaju.
Darbinieki ari tadi tramigi tur bija, no ipasniekiem baidiijaas, ne visai patikama atmosfera..