Hagberg - Krāpšana

Отработал 3 недели в Юрмале на Baltic Beach Hotel дворником у Madara Sondore начальница от SIA HAGBERG обещали 4 евро в ЧАС, через 3 недели уволился, слишком большая территория, получил перерасчёт, все пересчитал на algas kalkulators, даже часы сверил, не доплатили 198 евро, там мошенники лучше не идите туда тёмная фирма.

19.11.2020

Atbilde no HAGBERG Support Pārstāvja atbilde 01.10.2021

Labdien, Jevgenij!

SIA ""HAGBERG"" veic algas aprēķinu, atbilstoši darba līgumam ar darbinieku un valstī noteiktajai likumdošanai. Par dienām, kad darbinieks nav ieradies darbā, darba samaksa netiek aprēķināta!

J

J Jevgenij31 08.12.2020

Кантора Hagberg ужас, деньги не выплачивают, дворнику Игорю на baltic beach hotel некуда дется, ему приходится рытся в мусоре из столовой чтобы прокормится и найти средства гигиены и тп. не связывайтесь с мошейниками там кидалово.

S suhrobs 20.01.2021

Nezinu,kāpēc tev neizmaksā algu.Strādāju tai pašā firmā.Algu man izmaksā regulāri,laikā.Darba stundas un stundu likme ir atklāti pateikta.Pašam dota iespēja piekrist vai nepiekrist.

Jevgenijs31 redzams pats bezpajumtnieks,zina kur atrast higiēnas piederumus))!Bet domājams prasts priekšniecības diben*laiža kurš neko negrib darīt algas dēļ

J Jevgenij31 05.02.2021

И вообще мы Русские и с нами бог, и по. уй нам корона)))

H HAGBERG Support Pārstāvja atbilde 01.10.2021

Labdien, Jevgenij!

J Jevgenij31 05.02.2021

Теперь все бездомные будут завидовать дворникам с Baltic Beach Hotel, там пайка как на Рублёвке одни деликатесы после банкетов, ставьте там вооруженную охрану, там же дот есть.