www.sudzibas.lv Gvidis Baško Zaglis un Krāpnieks

Gvidis Baško - Zaglis un Krāpnieks

Neuzķerieties uz šo personu Gvidis Baško - apzags un apkrāps pie pirmās izdevības. Pieņēmām darbā kā palīgstrādnieku un jau pēc neilga laika sākām izjust, ka zūd celtniecības materiāli. Vēl pēc laiciņa "mistiski" pazuda arī daži instrumenti. Tiklīdz sākām padziļināti interesēties un pētīt problēmu (aizdomas jau bija radušās tieši uz Gvidi Baško) tā no šīs personas vairs ne ziņas, ne miņas. Arī norādītajā adresē vairs nedzīvo un uz telefonu, protams, nereaģē.
Lieki piebilst, ka arī naudiņu, kuru ar kaķēna acīm izprasīja par 2 nedēļām uz priekšu, atpakaļ neesam dabūjuši.
Painteresējoties par šo personu vairāk, uzreiz tapa skaidrs - neesam vienīgie, kurus apmuļķoja pēc šādas shēmas.
Ko varam ieteikt - neņemiet šo cilvēku pie sevis darbā un neizīrējiet dzīvojamo platību bez pienācīgas priekšapmaksas.

O

L Laura Krauja 29.05.2020

Nekāda brīnuma. No priekšējā darba kolēģiem aizņēmās naudu. Un neatdeva.