Gutmanis Janis 1979 - Krapshana

Meginasu verstie atkartoti.
Pateicoties personam kuras skarbi un nekorekti izteicas raksts tika dzests.
Tacu neskatoties uz to ka tas ir izdarits krapnieks Janis netaisas adot paradus.
Janis Gutmanis 1979 d.gada. Vel joprojam ar viltibu un izdomu izkrapj naudu no letticigiem cilvekiem Rigas robezas. Parsvara sievietem!
Esat piesardzigas!
Un Jani, atgriez beidzot paradu!

Z zemnieku saimnieciba 25.10.2013

Lūdzu neuzticieties Jānim Gūtmanim 1979 gada viņš nodarbojas ar naudas izkrāpšanu solot iedot līzingu, tie iepriekšējie teksti ir Jāņa G. rakstīti reputācijas uzlabošanai un jaunu upuru meklēšanai. Viņa metode ir saņemt pirmo iemaksu un pazust!!! Pārbaudiet uzņēmumu SIA Baltic Vijans līzings reģ.LV50103612611 kam vairāki tiesu izpildītāji un pamatkapitāls 1 LVL, lūdzu neiekrītiet uz viņu pasakām par Lietuvu u.tt, lūdzu izlasiet ko nozīmē sociopāts : (http://www.diena.lv/blogi/sociopata-profils-757761), tas Jāni pilnībā atspoguļo!!! Jānis ir sēdējis cietumā par krāpšanu, bet mācību nav guvis un savas kriminālās gaitas tā arī turpina...

Esiet gudri...

Esmu iekritis viņu apmānā, melos un zaudēju lielu naudu...

P policija 21.11.2013

Pilnīgi piekrītu, lūdzu neuzķeraties Jāņa Gūtmaņa glaimojošiem solījumiem, viņš ir krāpnieks.
Un no sirds iesaku visiem, pilnīgi visiem, kam viņš ir nodarījis pāri, iesniegt Valsts policijā sūdzību. Lai Jānis Gūtmanis atbild par visiem saviem darbiem un nedarbiem.

V viesturs.b 20.11.2014

nabaga komentētājs Vītne pārbijās, kas tas par gļēvuli
personīgi viņš nevarot apliecināt...
nav jau personīgi jāapliecina, visa Jāņa biogrāfija pilna tikai un vienīgi ir ar krāpšanām, zemnieki vai sievietes< sievietes, radi, draugi, zemnieki, visi tīrticīgie ir viņa upuri
bildes, kas te saliktas ir viņa paša darbs, ko nozīme, ka smagas noslieces viņam ir
normālam vīrietim kas tāds prātā nekad neienāktu, uz ko šis morālais izdzimtenis un kretīns ir spējīgs

V viesturs.b 20.11.2014

kas nav par slinku, lai pajautā kādam advokātam, vai pazīstamam policistam lai paskatās Jāņa Gūtmaņa biogrāfiju un par ko vienmēr ir ticis saukts pie atbildības
oficiāli, nav jau tālu jāmeklē viss uz delnas
tādiem būtu mūža ieslodzījums jādod, jo tādi ir vispār nelabojami- nekad
ticiet man, viņš sevi par vainīgu neuzskata
kā te viens pareizi izteica, ka sociopāts
lai visi cietumnieki arī uzzin, kas patiesībā ir šis Jānis gūtmanis
bravurīgs un lecīgs pret sievietēm, kad jāatgriež nauda, bet gļēvulis pret vīriešiem, ka viņam kulaku zem deguna pabāž, tā sāk raudāt un žēloties, ka viņš ir nabadziņš
plika žurka, kam nekas cits nepieder kā tikai uzvalks ar šlipsi un māka aizmālēt acis labticīgiem cilvēkiem