Gustav Beķereja - Slikts serviss

Vēlējos iegādāties smalkmaizītes, bet tās var iegādāties tikai ar karti. Tā stāv rakstīts uz a4 lapas pie kases. Izrādās, ka šajā Beķerejā eiro ir izņemts no apgrozījuma. Pārdevēja pati uzvedās kā padomju laika bufetniece. Kliedza uz mani, ka skanēja viss veikals. Man nerūpot viņas Veselība un vispār šo naudu viņai ir jānes uz banku nodot. Ar šādu attieksmi jūsu uzņēmums zaudēs klientus, jo bļaušana par skaidru naudu attiecas uz visiem klientiem. Vai tāda attieksme pret klientiem ir pieņemama un skaidru naudu var nepieņemt un produktu nepārdot?

27.04.2020

P

N Noboby 27.04.2020

Daudzās valstīs Eiropā skaidru naudu vairs nepieņem pandēmijas laikā un to drīkst darīt, jo nauda ir netīrāka ka tualetes pods. Par kliegšanu ir cita runa

P pūkainā 29.04.2020

Tātad skaidra nauda nav vajadzīga. Cimdi un dezinfekcijas līdzekļi ir lieka izšķērdība šajā uzņēmumā. Taisiet taču to "'lavočku" ciet.

D Domaataajs 27.04.2020

- "Maksājumus atļauts veikt TIKAI ar karti"
- "A skaidrā naudā nevar?"
Protams, ir arī attieksmes jautājums no pārdevējas puses, bet... Ja ir norādīts, ka tikai ar karti, tātad tikai ar karti, nevis ar skaidru naudu varbūt tomēr pa kluso, kamēr neviens neredz

D Domaataajs 27.04.2020

Un protams, ka ir atļauts nepieņemt, tāpat kā ir atļauts nepieņemt kartes

P pūkainā 29.04.2020

Pēc zinātnieku statistikas datiem pasaulē pagaidām no skaidras naudas lietošanas neviens saslimis vēl nav. Toties uz plastikāta kartēm vīrus ir ilgāk noturīgs. Vajag jau arī lasīt starptautiskos atzinumus un pētījumus.

D Domaataajs 30.04.2020

Nu tad ej uz bulciņēriju, kur Tev, pūkainā, glaudīs pa spalvai un ņems Tavu netīro naudu