Guntis Punkstiņš - Krāpšana

Sveiki, iesaku neielaisties ar šo cilvēku nekãdās darīšanās, mans vīrs iepazinās ar viņu ss.lv jo vinš meklēja celtniekus, un pēc kāda nostrādāta laiciņa Guntis pazuda ar visu vīra algu, uz telefona zvaniem nereaģēja un bija kã ākā iekritis.. tad nu vīrs devās uz policiju lai rakstītu iesniegumu par krāpšanu, taču pēc trim četrām dienām pa pastu atnāca atteikuma vēstule no policijas, kurā bija teikts ka jāveršas darba inspekcijā. Mēs kartigi visu apdomājām un nolēmam aizmirst to naudu.. taču pēc pāris nedēļām pēkšņi iezvanījās telefons, un kad vīrs pacēla tur guntis teica ka kādu rītu var kāja paslīdēt.. mēs saglabājām nr no kura viņš zvanīja. Tās pašas dienas vakarpusē vinš atkal zvanīja un šoreiz mēs ierakstījām sarunu, kurā viņš draudēja nogaljnāt mūsu ģimeni.. vīrs daudz nedomājot devās uz policiju ar ierakstiem un uzrakstīja issniegumu par draudiem. Pec tās reizes guntis nav mēģinājis ar mums sazināties. Šodien uzzinājām ka arī šim iesniegumam ir atteikums.. nu tgd tiesām sagaidīsim to atteikumu un rakstīsim uz prokuratūru un dosimies uz darba inspekciju.. varbūt ja kadam ir bijis kautkas līdzīgs ar šo cilvēku droši rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv. aizmirsu piebilst ka ir arī telefona sarunas ieraksti kuros viņš atzīst ka ir krāpnieks...

L lily333 27.07.2017

varbūt kāds zin kur viņu šobrīd meklēt?

F Fišers 04.05.2018

Cietumā

S Sencis33 30.01.2019

Maskavas iela 317 ,8 stāvs , dzīvokļa nr.92... Kāpņu telpas kods-92atslēga0804

S sovs 07.03.2018

F Fišers 09.08.2019

B Brivaiscelojums 26.10.2020

Aitiņas ir jāapcērp. Cepuri nost džeka priekšā par kreativitāti )))