www.sudzibas.lv Guntis Punkstiņš Apkrāpj sievietes

Guntis Punkstiņš - Apkrāpj sievietes

Guntis Punkstiñš - tiekas ar sievietēm, lai iegūtu no viņam naudu.
Atstāj iznesīga, uzņēmīga cilvēka tēlu, stāstot par biznesa idejām, projektiem, kurus it ka vajag realizēt, īstenība vienīgais projekts ir Sievietes, kuras dod viņam Naudu- tas ir kā darbs uz kuru iet apzināti, nekur citur nestrādā
Tad iegūst uzticību, atklāj sievietes ilgas un uz tām pastāv. Tad sieviete ir slazdā un it kā labprātīgi aizdod, iedod, paņem kredītu. Notiek spēcīga manipulēšana, draudi, kuru dēļ atdod pēdējo, kad ir izsūcis sausu meklē nākamo upuri.
Esiet uzmanīgas! Ja esat cietušas no viņa manipulācijam, rakstiet e-pastu [slēpt]@inbox.lv

Papildināts Fišers 14.04.2018

Visus, kas vèlas pievienoties kolektîvajam iesniegumam- rakstat [slēpt]@inbox.lv

F

V Viktorija 23.11.2018

Nav staigā brīvība un apmelno labus cilvēkus un kompānijas. Nepieminot par sevi, kas viņš ir patiesībā!

Saivii 21.02.2020

Shitais purns ir jasheero feisiiti un twiterii,lai paliek slavens un meitenes pa gabalu no taada !

S sovs 22.02.2020

Grāmatas autors Guntis Punkstiņš
Trāğēdijas purvā dzimis

F Fišers 23.02.2020

19.03.20 bus tiesa.

F Fišers 23.02.2020

Pēc grāmatas teiktā: sistēmas, dzīves upuris. Tikai diemžēl ar savu kràpšanu, maldiem, psiholoģisko teroru. Izkrāpa daudziem naudu, pakļaujot parādu jūgam. Nedomādams, kādu postu nodara citiem!

S secinajumi 23.02.2020

viņš izskatās pēc jampampiņa, kur vēl tādam naudu dot?

C CilvēksParastais1 01.03.2020

Laiku pa laikam lasu šādas sūdzības un nesaprotu - nopietni, sievietes, kas Jums vainas? Tiešām tik grūti atrast sakarīgu čali, ja Jūs iekrītat uz ko tādu? Neaizstāvu to čali, bet cik stulbam ir jābūt, lai puspazīstama vīrieša dēļ ņemtu kredītus, pārdotu īpašumus utt un naudu atdodu viņam? Tiešām Jums tāds izmisums?

S SkliV 06.07.2020

Gans mežmalā ganīja aitas. Reiz tas joka pēc kliedza: “Vilks aitās, vilks aitās!”
Saskrēja cilvēki ar spriguļiem, dakšām un kūjām, bet vilka nav. Cilvēki aiziet mājā, tik gans par viņiem vēl nosmejas. Otrā dienā gans atkal: “Vilks aitās, vilks aitās!”
Saskrien cilvēki, bet vilka nav. Gans smejas, un cilvēki pikti iet uz mājām. Trešā dienā tieši vilks iznāk no meža. Gans brēc, cik vien jaudā: “Vilks aitās, vilks aitās!”
Tik šoreiz neviens nenāk palīgā. Vilks nokož daudz aitu un aiznes vislabāko jēru. Vakarā gans dabū pērienu))))

F Fišers 16.09.2020

Guntim tiesu atcēla dèł Covid, bet iesaku, visi, kas vèlas pievienoties, lieciniem vai kà savádàk rakstat! Guntis ir pelnijis sodu!
Izliekas, ka meklèjit sievu pašas atdeva. Sieva bija, un ir, dzîvo kopà.
Diemžèl pat Guntis apkràpa savu advokàtu, nesamaksàjot amata atlîdzîbu!

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )