Gunta Kukule - Krapniece

Sitaa sieviete laikam taa izklaidejas, piesuta sev visu ko, bet apmaksat nevar.Nesutiet sai slimajai neko, jo maksasiet pastam par pakalpojumiem un ta nauda bus izmesta, paku atsutis pec menesa atpakal.Telefons vinai ari neatbild.
Kukule, nav naudas-nesuuti neko, jo pastu esi apnikusi ar savam neiznemtajaam pakaam!

I

Z Zinaida 18.02.2011

Eto sovremennii metod razvle4enija.

L Linda 19.02.2011

Cilveki naudu zaude tadu idiosu deel, citreiz njems prieksapmaksu, jo savadak nekaa:(

T ToAiva 19.02.2011

Tie, kas nedraudzējas ar galvu dos priekšapmaksu.

Guga 19.02.2011

aizvien vairāk apbrīnoju Latvijas Pasta darbinieku visatļautību.
Intereses pēc jāuzraksta tai Guntai, kurā pasta filiālē viņa saņem sūtījumus, gribu paskatīties kāda šai Innai ir izglītība un amats, lai varētu ko tādu atļauties publicēt par privātpersonu

L Linda 19.02.2011

uzraksti sitai kukulei, pajauta kapec vina taa dara?Vel pajauta, cik klasu vina beigusi?Tadas kukules ari cilvekiem jazin, lai nesuuta neko.Naudas nav, bet visa tak loti gribas, Lielvardes bagatniece!CUUKA!!!

L Linda 19.02.2011

Te pilns ar privatpersonu vardiem un pat firmu nosaukumiem, un kas notiek???

L Linda 19.02.2011

Pastam cita darit nav ko, ka njemties ar kukulju neskaitamam pakaam, sutit turp atpakal, vietas telpaas aiznjemt.

L Linda 20.02.2011

ko gunta, gribi tikties vartrume tumsaa laikaa?Vajadzes tevi druscinj paaudzinaat un paraudzinaat.

I Incit 30.04.2011

sii dura nav no kaunatas?tur visas taadas, suckas netiraas:)

G Gunta 05.06.2011

Diemžēl pēdējā laikā Jūsu ievietotais teksts www.sudzibas.lv skar arī mani, jo mani arī sauc Gunta Kukule, bet es esmu no Rēzeknes. Lūgums dzēst sludinājumu vai vismaz atvainoties, jo mani paziņas, draugi, vecāki zvana man un prasa, kas notiek. Jūsu sludinājums grauj manu autoritāti. Neesmu pārliecināta, vai Jums ir tiesības publiskot šādus datus par privātpersonām, bet lūgums tuvākajā laikā novērst šo pārpratumu.

N Nataly 15.07.2011

Beidziet taču reiz apmelot nevainīgu cilvēku!!! Kauns lasīt!!!