Gunta Asafreja ģimenes ārste. - Nekompetenta ārste.

Liekas, ka nekompetentāka ārste vēl nav redzēta. 5 gadu laikā nekad nav nozīmējusi vispārējo veselības pārbaudi. neko nesaprot no analīžu izrakstiem un veiktajām manipulācijām citās medicīnas iestādēs. Kā arī šo gadu laikā nav ne reizi izsniegti čeki, par pacienta iemaksām.

Papildināts Jānis007 09.01.2019

Valmierā.

J

veesaa007 10.01.2019

Ko nozīmē-"nekad nav nozīmējusi vispārējo veselības pārbaudi"? A tā dara? Es saprotu- ir obligātā veselības pārbaude noteiktās darbavietās, bet te- ja cilvēks vesels, bez sūdzībām, tad ko izmeklēt?

Z ZINTA45 02.04.2019

Izklausās, ka rakstītāja nav īpaši gudra, bet vienmēr patīk kaut ko komentēt.

A arnitaa 10.01.2019

Kāpēc 5 gadus jāciešas? Ja neapmierina ģimenes ārsts, to droši var nomainīt.

Z ZINTA45 02.04.2019

Kur Valmierā ir normāli ģimenes ārsti?

в Владислав 01.06.2019

Ticu kad tā var notikt zinot, kā strādā ģimenes āŗsti. Iesaku jums versties Veselības Inspekcijā ar sudzību.

Z ZINTA45 28.04.2021

KAS TIEŠĀM TO ASAFREJAS KANTORI LIKVIDĒS? NU ĻOTI NEKOMPETENTA. NO ANALĪŽU REZULTĀTIEM NEKO NESAPROT... ZĀLES NEIZRAKSTA.. KA ARĪ NEIZSNIEDZ ČEKUS PAR APMAKSU.