www.sudzibas.lv GUNSnLASERS Bīstams apmeklētājiem

GUNSnLASERS - Bīstams apmeklētājiem

Rezervējām spēli GUNSnLASERSā, lai nosvinētu bērna dzimšanas dienu, un telpu galda uzklāšanai. Zināju, ka viss notiek pamestajā ēkā, tagad ļoti daudzas bijušo rūpnīcu ēkas tiek izmantotas šādām izklaidēm. Mani šokēja pati telpa galdu klāšanai - apkures nav, bet uzlikts sildītājs. Rozetes krīt no sienas, no griestiem karājas gari, melni zirnekļu tīkli, durvīm nav roktura. Saprotu, notiek remonts! Bet elementāri - iztīriet putekļus un noņemiet no griestiem zirnekļu tīklus! Anti sanitārais variants vietā, kur cilvēki nes produktus! Nekur neredzēju ugunsdzēšamo aparātu. Kad zvanīju rezervēt spēli, meitene teica, ka varēs izmantot piedāvāto ūdeni, tēju, kafiju un cukuru, kas ietilpst cenā. To pat rokās bail paņemt. Labi, ka bijām visu paņēmuši no mājām! Arī visās zālēs, kur notiek spēle - no griestiem karājas putekļu tīmekļi. Briesmīgi! Mācība uz visu mūžu - pirms kaut ko rezervē, aizbrauc un apskaties! Internetā viss Skaisti!

Atbilde no GUNSnLASERS Pārstāvja atbilde 28.01.2020

Sveiki!

Paldies, ka norādāt uz nepilnībām. Tas mums palīdz kļūt labākiem, lai spētu apkalpot mūsu klientus vēl foršāk.

Šobrīd cītīgi strādājam pie remontdarbiem, lai pēc iespējas ātrāk tos pabeigtu un varētu sagaidīt mūsu klientus modernās un mājīgās telpās. Tas arī ir iemesls, kādēļ vietums kāds stūrītis ir palicis nenotīrīts, jo telpas patiešām ir milzīgas un nereti apjomīgajā darbu gūzmā kāds cits darbiņš to-do listē tiek ielikts ar augstāku prioritāti. Tas, protams, nav attaisnojums, taču mūsu darbinieki dara visu to labāko, lai ne tikai uzturētu šīs lielās telpas kārtībā, bet arī parūpētos par mūsu klientu un viesu labsajūtu.

Mūsu misija ir radīt cilvēkiem vienu no baudāmākajām un neaizmirstamākajām dienām viņu mūžā, tādēļ turpmāk pievērsīsim pastiprinātu uzmanību, lai viss būtu pēc iespējas labākajā kārtībā un ikvienam būtu prieks uzturēties un atgriezties mūsu izklaides parkos.

K

O Oskars 27.01.2020

Neraudi!

P pagpag 27.01.2020

Haha, mūsdienu bērniem sevišķi puikām zirnekļu tīmekļi ir "pats labums", tas Jūs mammas no tiem "šarahājaties"! Šodien mēs mūsu mazo vienā cienījamā vietā, lai nekompromitētu neminēšu kurā, knapi atrāvām no zirknekļu tīkla ar visu zirnekli pētīšanas! :-)))