www.sudzibas.lv Gundega Krigere Neprofesionala trennere

Gundega Krigere - Neprofesionala trennere

Gribeju painformet visus, kuri taisas sutit savus bernus, vai pasi velas sakt nodarboties ar jasanas sportu. Nekada gadijuma neizmantojoiet Gundegas Krigeres pakalpojumus. Pec otra trennina musu bernam saka stipri sapet mugura, kad parunajam ar specialistiem saja joma, tad viss kluva skaidrs. Nu nevar katrs amatieris sevi izslavet un kert uz mulki, ka saja gadijuma iekritam mes. Veseliba ir dargaka par visu, nekada gadijuma neizmantojiet sis personas it ka pievilcigas manigas cenas. Pirms sakat nodarboties ar so sporta veidu, uzziniet pilnigi visu iespejamo informaciju par nakamo trenneri, lai nav jamaksa barga nauda kitrurgiem un osteopatiem. Ka tes ir noticis musu gadijuma.

B BM 15.03.2010

Nita, +1!

L lucija 16.03.2010

Nu protams sūdzības jau mēs neviens nelasām, tikai tev jojo, nita, vai gundega nejauši sanāca atvērt šo lappu. Un nejauši sanāca sarakstīt" regulāri ' sava reitinga celšanai. jo tev ar tik augstu pašpziņas līmeni sūdzībās ir par īsu. cik nopratu tev ir ārštata korespondenta darbs suņi .lv. Tad nu klausies tu, kā jau tu raksti, ka visi tevi šeit apmelo un ka tas viss nāk dzīvē atpaļ. Nu ja jau tā, tad pieņem vienkārši to kā normu. Nu šī ir tava reize pienākusi saņemt atpakaļ. Un par velti tu dziedi sev slavas dziesmas, cik tu esi centīga un liela darbone. Zirgu meita un klaču bāba tu biji un paliksi.

M māra 17.03.2010

Te nau ko brīnīties pa meitenes uzvedību, ja runā tik rupjus vārdus.

B BM 17.03.2010

Nu jā, pēc zosu ierobežotiem ieskatiem sanāk tā, ka visi, kam riebjas klukstēšana, ir obligāti tās Gundegas draugi, aizstāvēji utt. Man uzlikt tai Gundegai, bet zosis reāli besī. Aizej un pasaki tai Gundegai sējā gan par bērnu, gan par skaistumu, gan par draudziņu, iesniedz viņai čekus par ārstēšanos pie osteopāta apmaksai - nē, no tā mums bail! Bet Internetā dirst - visas ir drosmīgas, kā tad!

B BM 21.03.2010

+1.

S Sanita 22.05.2010

Eh, kas tie par cilvēkiem, kas tik nejauki par citiem izsakās..pašiem tas viss tāpat nāks atpakaļ, tā kā ieteiktu piebremzēt un padomāt, vai apmelošana/riebeklību rakstīšana ir pats labākais veids kā pavadīt savu brīvo vai arī ne tik brīvo laiku.
P.S. Trenējos pie G.K. jau vairāk kā gadu un varu droši teikt, ka vēl zinošāku treneri būs pagrūti atrast.

F Fifija 22.05.2010

Eh, kas tās par blēņām?

C cilvēks 17.08.2010

Pilnīgs sviests.
Jāju pie Gundegas vairāk par pusgadu. Kā Gundega var būt neprofesionāls treneris, ja visi cilvēki, kas startē, startē ar panākumiem vai vismaz labiem rezultātiem?! Starpcitu arī es startēju sacensībās un pašlaik veiksmīgi.
Nekādu sūdzību man nav. Lasu un brīnos par visu negatīvo, kas te teikts. Liekas, ka kāds ir sajaucis cilvēkus.
Jā, stallī tiešām ir trenere bērniem uz mazākiem zirdziņiem. Nav ko rakstīt visādas stulbības, ja par stalli neko nezin.

J jātniece 17.08.2010

Tikai internetā māki sūdzēties, Smaida? Vai varbūt jūs melojat?
Es zinu, ka šī gada februārī pie treneres Gundegas nejāja neviens bērns, kuram pēcāk sāpētu mugura, un kurš būtu pametis treniņus! Vismaz es esmu 90% pārliecināta, ka tā ir.
Cilvēki, kas trenējās pie Gundegas, piedalās mačos. Kā arī pati Gundega. Teikšu, ka viņiem sanāk ĻOTI labi. Ar panākumiem.
Iespējams, ka jaucat trenerus, bet šajā sūdzībā ir uzrakstīts TIK ĻOTI pamatoti, ka vainīgā ir Gundega... Kaut kas vienkārši neiet kopā. Es jūsu vietā izvāktu šo idiotisko sūdzību no www.sudzibas.lv un liktu mierā treneri.

Galvenais ir tas, ka pasaciņa sacerēta ļoti "brīnišķīgi"
Publisks FUI Smaidai!!!

Z zirgs 15.09.2010

...nav dūmi bez uguns ? gan jau zirgs zina, ko slikti mugurā turējis...